logo

077-9978050

פרסום בטלגרם | פרסום בקבוצות טלגרם וטלגרם לעסקים

אז מה זה בעצם פרסום בטלגרם?

טלגרם היא אפליקציית הודעות מבוססת ענן הפועל בכל סוגי המכשירים – סמארטפונים, טאבלטים ומחשבים. האפליקציה מאובטחת, מהירה, חינמית ומאפשרת לכל מי שרוצה להעביר מסרים (לא משנה איזה מסרים) להשתמש ב. המשתמשים באפליקציה יכולים לשלוח הודעות טקסט, תמונות, סרטונים וקבצים. אתם יכולים לפרסם בטלגרם באמצעות יצירת קבוצות וערוצים כדי ליצור אינטרקאציה טובה יותר עם קהלים רלוונטים או להשתמש בפרסום ממומן של Telegram Ads.

פרסום בטלגרם לוגו

מה זה קידום באפליקציית טלגרם

טלגרם (Telegram) היא אפליקצית הודעות מיידיות בדיוק כמו וואטסאפ. זוהי פלטפורמה חברתית חינמית ומאובטחת עם יותר ממיליארד משתמשים פעיליים חודשיים ברחבי העולם. הקהל של טלגרם גדל תוך כדי תנועה וצומח משמעותית כל חודש. מכיוון ששיווק בטלגרם הפך לאפיק משמעותי בעולם הדיגיטלי, קידום באפלקיציית טלגרם זו בחירה פופולרית באסטרטגיית השיווק של עסקים וארגונים רבים.

קידום באפליקציית טלגרם

למה פרסום בטלגרם חשוב לעסק שלכם?

השפעת האינטרנט על עסקים גוברת עם הזמן וערוצי שיווק פופולרים רבים הופכים לפעמים לפחות רלוונטיים או משתלמים עבור העסק שלכם. פרסום בטלגרם זו אפשרות חדשה יחסית שפותחת לכם אפשרויות רבות.

דרך חדשה לייצר תנועה

דרך חדשה לייצר תנועה

קל וזול יותר

קל וזול יותר

תפעול גמיש ויכולת שליטה

תפעול גמיש ויכולת שליטה

עם שיווק ממומן בערוצי טלגרם, משווקים ועסקים קטנים יכולים להשתמש בטלגרם כדי להפוך תהליכים עסקיים לאוטומטיים, כמו שימוש בבוטים של טלגרם כדי לעלות על שאלות נפוצות של לקוחות ולספק תמיכת לקוחות. בוטים מאפשרים לשלב פונצקיות כמו סקרים, חידונים ושאלונים אינטראקטיביים בצ'אטים קבוצתיים. משווקים יכולים לעדכן בקלות את הלקוחות שלהם בכל מידע שהם רוצים להעביר.

שיווק בטלגרם

בואו לקדם את העסק שלכם עם המומחים!

השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו יצור קשר כדי לקחת את העסק שלכם קדימה

פרסום בטלגרם עם פיאלקוב דיגיטל

לידים ומכירות בטלגרם

לידים ומכירות

עם שירותי פרסום בטלגרם של פיאלקוב דיגיטל, לא תקבלו רק חשיפות או קליקים אלא תיצרו גם לידים, רכישות והגדלת הכנסות עד להשגת ROAS חיובי

ניתוח נתונים מתקדם בטלגרם

ניתוח נתונים מתקדם

מנתחי הנתונים שלנו ינתחו את הנתונים שלכם כדי להבין מה עובד ומה לא עובד בקמפיינים שלכם בטלגרם כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר

קריאייטיב מנצח בטלגרם

קריאייטיב מנצח

אנחנו ניצור עבורכם מדיה ויזואלית, תמונות וסרטונים בהתאם לצרכי המותג שלכם כדי שהמודעות שלכם בטלגרם יבלטו

קופיירטינג בטלגרם

קופירייטינג משכנע

הקופירייטרים שלנו ייצרו עבור המודעות שלכם קופי מרתק ומשכנע המשקף את ערכי המותג ומטרותיו כדי שמודעות הטלגרם שלכם ישפיעו על קהל היעד

דוחות שבועיים בטלגרם

דוחות שבועיים

אתם תקבלו עדכונים על בסיס חודשי במה שקורה בקמפיינים שלכם בטלגרם. אנחנו ניצור דוח חודשי מותאם אישית עם המדדים העיקריים והתכניות שלנו לחודש הבא

סקייל בטלגרם

סקייל

אנחנו נבין אילו מודעות טלגרם מניבות את הביצועים הטובים ביותר כדי שנוכל להתאים את הקמפיינים שלכם ולבצע סקייל למודעות שעובדות בצורה טובה

אופטימזיציה יומית

אופטמיזציה יומית

אחנו מנטרים את הקמפיינים שלכם בטלגרם על בסיס יומי ודואגים לבצע שינויים בהתאם לביצועי המודעות והקמפיינים

טסטים בטלגרם

A/B טסטינג

טסטים הם המפתח לקמפיינים מוצלחים בטלגרם. אנחנו נבדוק וריאציות שונות של קופי, קריאייטיב, קריאות לפעולה ועוד כדי שהמודעות שלכם בטלגרם יביאו מקסימום ביצועים

איך אנחנו משתמשים בטלגרם לקידום העסק שלכם?

איך להשתמש בשיווק בטלגרם כדי לקדם את העסק?

הפניה של תנועה מתאימה לאתר או לאפליקצייה שלכם, יצירכת לידים, קבלת מנויים חדשים, הגדלת מכירות וקבלת תשואה חיובית. טלגרם יכולה להיות יעילה עבור משווקים מנוסים מכיוון שהיא ממשיכה להתפתח. פיאלקוב דיגיטל כאן כדי לספק שירותי פרסום בטלגרם שכוללים תכנית אסטרטגית מותאמת אישית לעסקים וחברות.

הגדילו את קבוצת הטלגרם שלכם

שיתוף וקידום הקבוצות שלכם בטלגרם יעלו את המודעות למותג שלכם. טלגרם מאפשרת למשתמשים ליצור צ'אט קבוצתי ציבורי או פרטי שאליו תוכלו להוסיף עד 200,000 חברים בקבוצה אחת. חברים יכולים לשלוח הודעות, תמונות, סרטונים וקבצי אודיו. תנו לפיאלקוב דיגיטל להגדיל את הקבוצות שלכם בטלגרם.

קידום עסק עם טלגרם

פרסום פוסטים בטלגרם

ערוץ טלגרם דומה לקבוצת פייסבוק באופן שבו הוא מתנהל. שאם אתם יכולים לשתף כל תוכן שעולה על דעתכם. ההבדל היחיד הוא שמתמשים לא יכולים לרסם את התוכן או ההדעות שלהם בערוץ שלכם (אם חסמתם את האפשרות). כל הפרסומים מתבצעים על ידי מנהלים ולכן זה כלי שיווק חד כיווני.

קבוצות טלגרם

פרסום פוסטים בטלגרם

ערוץ טלגרם דומה לקבוצת פייסבוק באופן שבו הוא מתנהל. שאם אתם יכולים לשתף כל תוכן שעולה על דעתכם. ההבדל היחיד הוא שמתמשים לא יכולים לרסם את התוכן או ההדעות שלהם בערוץ שלכם (אם חסמתם את האפשרות). כל הפרסומים מתבצעים על ידי מנהלים ולכן זה כלי שיווק חד כיווני.

מדבקה בהתאמה אישית

בניגוד לפלטפורמות אחרות המגבילות יצירה של מדבקות לצ'אט למנויים בתשלום, טלגרם מאפשרת למשתמשים ליצור מדבקה בצ'אט עבור כל שימוש. זו דרך מצוינת למתג את החברה שלכם בקבוצות שלכם.

יצירת כפתורים בטלגרם

אם אתם רוצים לבנות קהל משלכם בטלגרם עם יותר מקבוצה או ערוץ אחד בניהולכם, אתם יכולים ליצור כפתורים ולחצנים לקבוצות אחרות, לערוצים נוספים או לאתר האינטרנט שלכם.

סטיקר בטלגרם

בואו לקדם את העסק שלכם עם המומחים!

השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו יצור קשר כדי לקחת את העסק שלכם קדימה

קצת עלי...


אור פיאלקוב, בן 39, מנכ"ל ומייסד פיאלקוב דיגיטל. מומחה בשיווק דיגיטלי, בעלים של אתר הקורסים Fd-Academy, שבו ניתן למצוא סדנאות במגוון פלטפורמות לשיווק דיגיטלי. הבעלים של EasyCloud, אתר המנגיש אחסון אתרים בענן לקהל ישראלי ומסייע לבעלי אתרים לאחסן את האתר שלהם על גבי אחסון מתקדם בענן. העובדים המסורים בפיאלקוב דיגיטל נבחרו בפינצטה ומובילים את עולם השיווק בניהול מתקדם לקמפיינים ושיפור יחסי המרה.

בואו לקדם את העסק שלכם עם המומחים!

השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו יצור קשר כדי לקחת את העסק שלכם קדימה

פרסום בטלגרם​ עושים עם המומחים מפיאלקוב דיגיטל

עובדים מסורים
0
חשבונות פרסום מנוהלים בשנה האחרונה
0 +
פלטפורמות פרסום
0
תקציבי פרסום בשנה האחרונה
$ 0 +

לקוחות ממליצים

שאלות ותשובות - פרסום בטלגרם

פרסום בטלגרם זה הצבת מודעות וחומרי פרסום בערוצים ציבוריים ורפטיים של רשת טלגרם. במילים אחרות, אלו קהילות ממוקדות נושאים שבהן נמצאים אנשים אמיתיים אליהם ניתן לשווק ולפרסם.

מכיוון שהפרסום בטלגרם עדיין בחיתולים, נכון לרגע זה אפיק פרסום זה הוא מאוד משתלם עקב מיעוט של מפרסמים ביחס לכמות העצומה של הקהל הקיים בפלטפורמה.

עלות הפרסום משתנה בין עסק לעסק לפי כמות התקציב שבעל העסק רוצה להשקיע. ניתן לפרסם גם במערכת הפרסום של טלגרם וגם לרכוש פוסטים בקבוצות רלוונטיות.

מסוקרנים? השאירו פרטים ובואו נדבר. הקפה עלינו 🙂 

spin-to-win
galgla