logo

077-9978050

פרסום בגוגל | ניהול קמפיינים בגוגל – בניהול נכון מייצרים תוצאות מעולות

אז מה זה בעצם פרסום בגוגל?

פרסום בגוגל, ובאופן מדויק יותר הפרסום ברשת החיפוש, מבוסס על מילות מפתח שאנו בוחרים. מילות המפתח מצביעות על כוונת קנייה אצל הלקוח, כאשר מילות מפתח בעלות שיעור המרה גבוהה ועלות נמוכה להמרה, יכולות לייצר החזר גבוה על ההשקעה שלכם. אופטימיזציה וכוונון נכון של מסע הפרסום שלכם ישפר אפילו יותר את ההחזר על ההשקעה שלכם. בעת בחירת מילות המפתח לקמפיין, אנו לוקחים בחשבון את המטרות של הלקוח שלנו ואת התקציב, ומבצעים ניתוח מעמיק של המתחרים שלכם – על מנת לבחור את מילות המפתח המדויקות שיביאו לתוצאות הטובות ביותר, ועל מנת שנעמוד ביעדים אותם הצבנו. כל מסע פרסום מסוג זה מכיל מספר גדול של מילות מפתח – גנריות ורלוונטיות לקמפיין. אנו מבצעים התאמה אופטימלית עבור שילובים של מילות מפתח, על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

פרסום בגוגל

פרסום בגוגל מתחלק לכמה חלקים

פרסום ביוטיוב

המודעות וידאו שלך מופיעות לפי תחומי עניין / סרטונים מסוימים / מילות מפתח

פרסום ברשת המדיה

המודעות שלך (טקסט או תמונה) מופיעות לפי תחומי עניין / אתרים מסוימים באתרים ברחבי האינטרנט 

פרסום ברשת החיפוש

המודעה שלך מופיעה בדף תוצאות החיפוש בכל פעם שמשתמש מחפש מילות מפתח שנקבעו מראש במערכת

איך פרסום בגוגל עובד?

גולשים שמחפשים מילות מפתח רואים מודעות רלוונטיות לחיפוש. המודעות יותאמו לקהל היעד על מנת להניע תנועה איכותית לאתר האינטרנט ולדפי הנחיתה של הלקוחות שלנו.
אנו מבצעים בדיקות של המודעות השונות באופן שוטף על מנת לייעל ולשפר אותן. כחלק מתהליך הבקרה אנו מבצעים שינויים על בסיס קבוע במילות המפתח על מנת להביא לתוצאות הטובות ביותר.

כדי להגיע לקהל היעד שאנחנו מחפשים גוגל מציעה לנו אפשרויות מיקוד מתקדמות על מנת להבטיח שהמודעות שלכם יופיעו במקום ובזמן הנכון. בין השאר אנו ממקדים את המודעות על פי מיקום, שפה, המכשיר בו גולשים הלקוחות שלכם ומיקוד שעות מסויימות במהלך היום.

כדי להתקדם בצורה אורגנית בגוגל, עליכם לבצע תהליכי SEO גם כן.

מהם היתרונות של שיווק בגוגל עבור העסק שלכם?

פרסום בגוגל מעניק לכם כמפרסמים יתרונות רבים:

בראש ובראשונה – לגולשים שמשתמשים ברשת החיפוש בגוגל יש כוונת קנייה ולכן הם רלוונטים מאוד לשירות / מוצר שאתם מוכרים. בנוסף גוגל מציעה אפשרויות פרסום רבות. מערכת הפרסום של גוגל כוללת מספר רב של מיקומים ומאפשרת למפרסמים למקם את המודעה בפלטפורמות שונות. כמו כן ניתן לבצע אופטימזציה רבה לקמפיינים ולהביא תוצאות מיידיות. כל הקמפיינים שאנו מנהלים מלווים במערכת מעקב ודיווח, זה אומר שאנחנו יודעים בדיוק כמה הופעות, קליקים, המרות, כמו גם כמה הכנסות נוצרו. אנו מציגים דוחות אלה ללקוחות שלנו על בסיס חודשי.

אנו מציעים שירותי ניהול קמפיינים בגוגל – גוגל אדס (בעבר גוגל אדוורדס – Google Adwords). ניהול הקמפיין מועבר ללקוח בשקיפות מלאה ונועד לייצר תוצאות. 

שותף מוסמך מטעם גוגל (בעבר גוגל אדוורדס – Google Adwords)

חברת Fialkov Digital הינה שותפה מוסמכת מטעם גוגל אדוורס וחברה בתכנית השותפים של גוגל, Google Partners.

תג Google Partners ניתן לחברות ולאנשי שיווק שמומחים בתחומם ובנוסף עברו מבחני הסמכה ונדרשו להוכיח בקיאות מלאה בכלי הפרסום של גוגל. הסמכת גוגל ושיווק במערכת הפרסום של גוגל מחייבת עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום השיווק במנועי חיפוש. מוסמכי גוגל עוברים הדרכות באופן תקופתי מטעם חברת גוגל ומקבלים גישה ישירה לכלים ולעדכונים החדשים ביותר שיוצאים. כך אנו מבטיחים לספק ללקוחותינו שירותי ייעוץ וניהול קמפיינים בצורה המקצועית והעדכנית ביותר.

כל מנהל קמפיינים בחברת Fialkov Digital הוא בעל תעודת הסמכה מטעם גוגל. הסמכת גוגל אדס ניתנת למי שעבר בהצלחה את המבחנים של גוגל לפרסום ברשת הפרסום של גוגל.

לקוחות ממליצים

שאלות ותשובות - פרסום בגוגל

פיאלקוב דיגיטל היא חברה לשיווק ופרסום במדיה הדיגיטלית שקיימת מעל לעשור. אנחנו מתמחים בשיפור ומיקסום תוצאות קמפיינים תוך שימוש בכלים מתקדמים בכל הפלטפורמות המובילות תוך כדי מתן יחס אישי ללקוח ותיאום ציפיות מדיד מול הלקוחות שלנו לפני תחילת העבודה המשותפת. אנו עובדים בשקיפות מלאה מול הלקוחות בחשבונות פרסום משותפים הניתנים לצפייה על ידי הלקוחות בכל רגע נתון. ניתן לראות סיפורי הצלחה של פיאלקוב דיגיטל עם חברות מובילות בשוק הישראלי כאן.
לא. גוגל אדס היא פלטפורמה עם רשת עצומה של מיקומי פרסום וסוגים שונים של קמפיינים פוטנציאליים. לצד המודעות הנפוצות ברשת החיפוש ניתן לפרסם מודעות גם באתרים שותפים של גוגל (רשת המדיה) פרסום מודעות ב-Gmail, פרסום מודעות ב-YouTube. בנוסף, ניתן לפרסם סוגי מדיה שונים – מודעות טקסט, תמונות, סרטונים, תמונות מונפשות ועוד.

קידום אורגני בגוגל הוא קידום לטווח הרחוק על ידי קידום של מילות מפתח וביטויים רלוונטיים לעסק שלכם. קידום ממומן בגוגל זו דרך מהירה להביא תנועה ממוקדת ורלוונטית לאתר. היתרון בקידום ממומן בגוגל הוא שאתם משלמים לפי קליק ולכן תשלמו רק עבור תנועה של אנשים שבאמת מתעניינים במוצר או השירות שלכם.

כמובן. הסיבה שפרסום ממומן בגוגל הוא כלי אפקטיבי לעסקים היא שאתם יכולים לבחור בפינצטה את קהל היעד ומי אתם רוצים שייחשף למודעות שלכם. כשגולש מחפש בגוגל ביטוי מסוים הוא מבצע פעולה אקטיבית הקשורה למוצר או השירות שלכם בשונה משיווק ברשתות החברתיות בו גולשים מעבירים את הזמן "ובטעות" פוגשים את המודעה שלכם.

לא צריך הרשאה מיוחד כדי לבנות קמפיין בגוגל וכל אחד יכול להתחבר למערכת ולעשות זאת. אבל, להשתמש ב-Google Ads ללא ידע מקצועי זו דרך מהירה לשרוף את תקציב הפרסום שלכם. עבודה עם פיאלקוב דיגיטל על הקמפיינים שלכם בגוגל תעזור לכם להניע תנועה רלוונטית וממוקדת לאתר, לעקוב בקלות אחר הביצועים ולהגדיל את המכירות.

מסוקרנים? השאירו פרטים ובואו נדבר. הקפה עלינו 🙂 

0/5 (0 Reviews)