logo

077-9978050

קידום אתרים בגוגל – הדרך להוביל את העסק שלכם להצלחה

קידום אתרים אורגני בגוגל​

קידום אתרים אורגני בגוגל הוא לא ספק אחד הכלים המשמעותיים של כל בעל עסק להנכיח את המותג שלו בתודעת הצרכן. גוגל הוא המקום הראשון בו אנשים בעלי כוונת רכישה מחפשים כדי לענות על צורך מסוים, וחשוב מאוד שאתם תהיו שם ותבלטו מעל כל היתר. לא סתם יוצא לכם לשמוע כל הזמן את המשפט "מה הבעיה, תחפש בגוגל"? – זה באמת המקום לפתור כל בעיה ולענות על כל צורך. אחת הסיבות לכך היא מהפכת הסמארטפונים והנגישות הרבה למידע שיש למשתמשים בכל רחבי העולם. תוצאות החיפוש במנוע החיפוש הפכו למקור הידע המוביל בעולם. כדי להביא את האתר שלכם אל התוצאות הראשונות – דרושה עבודה מקצועית של קידום אתרים בגוגל או בשמה המוכר – SEO, זאת כמובן לצד קמפיין ממומן בגוגל.

קידום אתרים בגוגל

מה זה SEO או קידום אתרים בגוגל?

SEO (ראשי תיבות של Search Engine Optimization) כשמו כן הוא – אופטימיזציה של האתר שלנו ע"י מקדם אתרים מקצועי במנועי החיפוש באינטרנט. לפני שאנחנו נצלול להסבר מפורט על ההתמחויות שלנו, חשוב להבין מה זה קידום אתרים בגוגל – כדי להיות מדורגים במקומות הראשונים בגוגל עבור ביטוי מסוים, נדרשת עבודת תיחזוק שוטפת לאתר ואופטימיזציה: מטרת הפעולות האלו היא להעלות את הדירוג של האתר בפני מנוע החיפוש, וכתוצאה מכך -להגדיל את החשיפה ללקוחות פוטנציאליים לעסק שלכם. הגדלת החשיפה מתבצעת ע"י אסטרטגיה, כלים ושיטות מתקדמות שאנחנו מתמחים בהם.

קידום אתרים אורגני בגוגל

למה כדאי לכם להשקיע בקידום אתרים בגוגל עבור העסק שלכם?

ישנן כמה סיבות מרכזיות להשקעה בקידום אורגני, כלומר בקידום אתרים בגוגל:

אופטמיזציה שמביאה תוצאות
קידום אורגני מאפשר לקבל תוצאות לטווח ארוך – ללא תלות בקמפיין ספציפי. כשאתם משקיעים בקידום אורגני בשיתוף פעולה עם חברת קידום אתרים אורגני אתם יוצרים חשיפה קבועה ללקוחות שמחפשים את השירותים\מוצרים שהחברה שלכם מציעה, זאת בנוסף לקמפיינים הממומנים – שם העלות לליד יותר גבוהה בממוצע.
מוכן לטראפיק

מיקום גבוה בתוצאות הראשונות בגוגל ממצב את העסק שלכם כאוטוריטה מקצועית בתחומכם. מיקום בתוצאות האורגניות של גוגל בעמוד הראשון ממצב אתכם כאוטוריטה מקצועית בתחומכם. כך למעשה – גולש שהגיע אליכם במטרה לקבל ערך, הופך ללקוח פוטנציאלי שכבר מכיר את העסק שלכם.

מנהל קמפיין צמוד

לקוחות שמגיעים אליכם דרך קידום אורגני איכותיים יותר – לקוחות שמגיעים אליכם דרך הקידום האורגני הם לקוחות בשלים יותר וקרובים יותר לרכישת המוצר או השירות ובדרך כלל יהיו עם אחוזי סגירה גבוהים הרבה יותר מלקוחות שמגיעים לאתר בדרכים אחרות. 

מה הם המרכיבים של קידום אתרים אורגני בגוגל?

קידום אורגני בגוגל כולל המון מרכיבים המתחלקים לשתי קטגוריות: ON SITE ו – OFF SITE:

מרכיבי ON SITE
 • מרכיבי ON SITE – מרכיבים אלו כוללים את כל הפרמטרים בתוך האתר שעל פיהם מנוע החיפוש מדרג את האתר שלכם. דוגמאות למרכיבים כאלו: מהירות האתר, קישורים פנימיים בין דפים באתר,התאמה למובייל ועוד.
מרכיבי OFF SITE
 • מרכיבי OFF SITE – מרכיבים אלו כוללים את כל הפרמטרים מחוץ לאתר שעל פיהם מנוע החיפוש מדרג את האתר שלכם. דוגמאות למרכיבים כאלו: קישורים חיצוניים שמפנים לאתר, אזכורים של האתר באתרים שונים ועוד.

מכיוון שהפרמטרים לפיהם הדירוג נקבע משתנים בקצב גבוה – נדרשת עבודה שוטפת ורציפה.  והעלייה בדירוג האתר ובמיקום בתוצאות החיפוש תלויה באיכות האופטימיזציה שנעשית לאתר. על מנת שנוכל להגיע לתוצאות טובות מומלץ להתייעץ ולעבוד עם מקדם אתרים בגוגל או ספק שנותן שירות קידום אתרים אשר מכיר ויודע את העבודה. 

בואו לקדם את העסק שלכם עם המומחים!

השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו יצור קשר כדי לקחת את העסק שלכם קדימה

10 שלבים להצלחה בקידום אורגני

10 שלבים להצלחה בקידום אתרים בגוגל

איזה קידום אורגני האתר שלכם צריך?

קידום אתרים מקומי

SEO מקומי

אם העסק שלכם נמצא בנקודה גיאוגרפית מסוימת, אתם צריכים אסטרטגיית SEO לפי מיקום כדי להגיע לתוצאות.

 • אופטימיזציה של חיפוש מקומי
 • פרופיל Google My Business
 • יצירת תוכן שמתאים לקהל מקומי
קידום אתרי איקומרס

SEO לאיקומרס 

קבלו קליקים בעלות נמוכה יותר, הגדילו את אחוז ההמרה ואת כמות המכירות באתר האיקומרס שלכם.

 • אופטימיזציה למוצרים
 • מעקב המרות מתקדם
 • מודעות למותג והגדלת המרות
קידום אתרים טכני

 SEO טכני

ביצוע SEO טכני באתר מספק לכם את התשתית הנכונה הנדרשת להגדלת הפעילות האורגנית באתר.

 • תגיות מטא לכל האתר
 • ניתוח קישורים
 • תוצאות עשירות (Schema)
ניתוח SEO

ניתוח SEO

כל שירותי ה-SEO שלנו כוללים חבילה של ניתוח האתר והסקת המסקנות מהקידום האורגני להמשך הדרך.

 • ניתוח Google Analytics
 • ניתוח התנהגות גולשים
 • דוחות והסקת מסקנות

איך קידום אתרים בגוגל יכול להועיל לאתרים?

במה קידום אורגני יכול להועיל לאתר שלכם?

קידום אורגני לאתרים הוא חלק בלתי נפרד מאסטרטגיית שיווק דיגיטלית. זה כולל מחקר מילות מפתח, אופטימיזציה למנועי חיפוש, יצירת תכנים, בניית פרופיל קישורים ועוד. SEO מאפשר לכם לשפר את דירוג הדפים שלכם במנועי החיפוש ולהגדיל את התנועה, המרות והכנסות שלכם.

התפקיד המרכזי של קידום אתר בצורה אורגנית הוא לספר למנועי החיפוש מי אתם, מה אתם מוכרים ולמה אתם חיוניים. כשעושים זאת היטב, קידום אתרים אורגני יכול לעזור לכם לדלג מעל המתחרים בתוצאות החיפוש ולהנות מהטראפיק הרלוונטי שיזרום לאתר שלכם.

במה קידום אתרים בגוגל יכול להועיל לכם

מה פיאלקוב דיגיטל יכולים לעשות עבור העסק שלכם?

פיאלקוב דיגיטל בנתה לאורך השנים חברה מקצועית לקידום אתרים אורגני וממומן. המומחים שלנו יודעים ליצור וליישם אסטרטגיות קידום אתרים עם ביצועים איכותיים. בילינו את העשור האחרון בעבודה עם מותגים ועסקים כדי לשפר את הנוכחות שלהם בזירה הדיגיטלית עם דגש על מנוע החיפוש של גוגל.

אנחנו מציגים תוצאות ו-Case Studies באתרים רבים ובמותגים מוכרים מהארץ ומהעולם עם אחוזי צמיחה מהמרשימים ביותר שיש בתעשיית קידום האתרים. המטרה העיקרית שלנו כחברה לקידום אתרים היא לדאוג לצמיחה מתמדת של הלקוחות שלנו.

איך פיאלקוב דיגיטל יכולים לעזור לכם עם קידום האתר

בואו לקדם את העסק שלכם עם המומחים!

השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו יצור קשר כדי לקחת את העסק שלכם קדימה

למה קידום אורגני בפיאלקוב דיגיטל טוב יותר מאצל המתחרים?

ייעוץ לבניית דפי נחיתה

הניסיון משפיע

קריאייטיב ומודעות

רמה מקצועית גבוהה

בניית דף נחיתה חד פעמי

תוצאות בשטח

 

דוחות ללקוח

אנחנו תמיד משתפרים

 

בניית אתר פודקאסט

אנחנו עובדים לפי החוקים

ניטור ביצועי דפי נחיתה

דוחות ושקיפות

ארגז הכלים של פיאלקוב דיגיטל

ahrefs לוגו

Ahrefs

הכלי Ahrefs מכיל כלים לבניית קישורים, מחקר מילות מפתח מתקדם, ניתוח מתחרים ומעקב אחר דירוגים. אחד מכלי ה-SEO הפופולריים ביותר בעולם.

סמראש לוגו

SEMrush

הכלי SEMrush עוזר לחברות ליישם אסטרטגיות שיווק דיגיטליות בקידום ממומן ובקידום אתרים אורגני. באמצעות הכלי ניתן לנטר אחר הביצועים של השיווק.

ZEFO לוגו

ZEFO

ZEFO היא מערכת ישראלית לקידום אורגני שבה ניתן לנטר מיקומים של ביטויים, לעקוב אחר קישורים, לקבל ניתוח מלא לאתר ומחקר מתחרים מקיף.

קצת עלי...


אור פיאלקוב, בן 39, מנכ"ל ומייסד פיאלקוב דיגיטל. מומחה בשיווק דיגיטלי, בעלים של אתר הקורסים Fd-Academy, שבו ניתן למצוא סדנאות במגוון פלטפורמות לשיווק דיגיטלי. הבעלים של EasyCloud, אתר המנגיש אחסון אתרים בענן לקהל ישראלי ומסייע לבעלי אתרים לאחסן את האתר שלהם על גבי אחסון מתקדם בענן. העובדים המסורים בפיאלקוב דיגיטל נבחרו בפינצטה ומובילים את עולם השיווק בניהול מתקדם לקמפיינים ושיפור יחסי המרה.

בואו לקדם את העסק שלכם עם המומחים!

השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו יצור קשר כדי לקחת את העסק שלכם קדימה

קידום אורגני עושים עם המומחים מפיאלקוב דיגיטל

עובדים מסורים
0
תוצאות מדידות תוך 3 חודשים
0
אתרים שעברו קידום או אופטימיזציות אצלנו
0 +
ביטויים שקידמנו לדף ראשון בגוגל לאורך השנים
0 +

לקוחות ממליצים

שאלות ותשובות - קידום אורגני (SEO)

כן, כאשר צוות SEO מקצועי מבצע אופטימיזציה לאתר האינטרנט שלכם, אופטימיזציה מתבצעת עבור כל מנועי החיפוש הגדולים, עם דגש כמובן על הגדול מכולם – מנוע החיפוש של גוגל. כמה ממנועי חיפוש פופולריים נוספים: Bing, Yahoo, Yandek, Ask ועוד.

ישנם מגוון גורמים המשפיעים על בניית אסטרטגיית SEO. הדרך הפשוטה ביותר להבין את הגישה הנכונה לקידום אורגני עבור האתר שלכם היא לדבר עם חברה שמספקת שירות SEO לעסקים ולחברות.

קידום אורגני טכני מתמקד בשיפור היבטים מורכבים בתוך אתר האירנטנט שלכם המשפיעים ישירות על התוצאות והנראות שלכם במנועי החיפוש. קידום אתרים טכני כולל לעיתים קרובות: אופטימיזציה של תגיות מטא, תגיות אלט, שיפור מהירות האתר, שיפור ביצועים וטיפול בבעיות אינדוקס.

כן, אנחנו מציעים שירותי SEO לעסקים קטנים וגדולים. בנוסף, אנחנו מספקים גם שירותים של עיצוב ובניית אתרים, שיווק ברשתות החברתיות ופרסום בגוגל, פייסבוק, לינקדאין ומערכות פרסום נוספות.

בוודאי, צוות ה-SEO שלנו בקיא היטב בפלטפורמה Google My Business. אנחנו יכולים להגדיר עבורכם דף עסקי בגוגל וגם לבצע אופטימיזציה של פרופיל העסק שלכם עם כל המידע המדויק והרלוונטי כדי לעזור לכם להשיג חשיפה לעסק בתוצאות החיפוש המקומיות ובמפות Google.

מסוקרנים? השאירו פרטים ובואו נדבר. הקפה עלינו 🙂 

spin-to-win
galgla