logo

077-9978050

פרסום בטאבולה ואאוטבריין – תוכן קריאייטיבי שיביא לכם תוצאות מעולות

פרסום ממומן באאוטבריין וטאבולה

פרסום בטאבולה ואאוטבריין מאפשר להגיע לכמות אנשים גדולה על ידי הצגת תוכן עם ערך והובלתם קדימה במורד המשפך השיווקי. היום, עולם ערוצי התוכן מעולם לא היה עשיר יותר. השילוב של סמארטפונים מתקדמים ונוחים יחד עם גלישה סלולרית מהירה ונגישה הפך אלפי אנשים לצרכני תוכן באופן יום-יומי. תחומי העניין השתכללו והתפתחו וכיום לכל נישה (קטנה כגדולה) ישנו ערוץ תוכן עדכני ורלוונטי, בזמן שערוצי התוכן מגדילים את זמן ההישארות בערוץ ע"י אלגוריתמים שמציעים לגולש פיד כתבות אישי וספציפי. בתוך מערכת היחסים שנוצרה בין הגולשים לערוצי התוכן – נפתחות הזדמנויות פרסום רבות לעסק שלכם.

בואו להבין איך פרסום בטאבולה ואאוטבריין יכול להגדיל את החשיפה של העסק שלכם ולהפוך גולשים ללקוחות, ולעשות זאת יחד עם סוכנות דיגיטל בעלת ניסיון עשיר ותוצאות מוכחות. יחד נבצע פרסום בטאבולה ואאוטבריין שיהפוך את מהלכי השיווק שלכם לנועזים וממוקדים בתוצאות.

פרסום בטאבולה ופרסום באאוטבריין

מה זה פרסום בטאבולה ופרסום אאוטבריין?

לפני שנסביר למה כדאי לכם לפרסם בטאבולה או לפרסם באאוטבריין – נתחיל בלהסביר איך בכלל שיטת הפרסום הזו עובדת: כפי שנכתב בפסקה הקודמת – ערוצי התוכן מבצעים התאמה אופטימלית בין תחומי העניין של הגולש לבין התוכן המוצג בפניו – את ההתאמה הזו הערוצים עושים על ידי המלצות בסוף הכתבה: לאחר שהגולש מסיים לקרוא את הכתבה\מאמר בערוץ התוכן, מוצגות בפניו המלצות לתוכן נוסף בנושא קשור לכתבה שאותה הוא סיים לקרוא. חלק מהמלצות הקריאה האלו הינן ממומנות, כלומר תוכן פרסומי, אותו ניתן לפרסם במיקום רלוונטי מאוד לגולש. באמצעות תוכן פרסומי איכותי שמעניק ערך לגולש, ניתן להעביר אותו מערוץ התוכן לאתר שלנו. במעבר הזה אנו הופכים את הגולש ללקוח פוטנציאלי.

מה זה פרסום בטאבולה

מה זה טאבולה?

טאבולה לוגו

טאבולה (Taboola) היא פלטפורמה מובילה לפרסום תוכן עם ערך רלוונטי לגולש המאפשרת לבעלי אתרים לפרסם תוכן ולמשוך משתמשים לצפות בתוכן נוסף באתר שלהם.

פרסום בטאבולה אייקון

האם פרסום בטאבולה מתאים לעסק שלי?

בגלל טווח הגעה פוטנציאלי מאסיבי ואפשרויות פרסום רבות, טאבולה היא פלטפורמה מגוונת מאוד. בין אם אתם מנסים ליצור קשר עם קונים פוטנציאליים שנמצאים בחלק העליון של משפך המכירות שלכם או שאתם רוצים לעשות רימרקטינג לגולשים שכבר גילו עניין בשירותים או המוצרים שלכם, פרסום בטאבולה זו אופציה מעולה עבורכם.

סיבה נוספת להתחיל עוד היום ב-Taboola Ads היא גיוון אפשרויות הפרסום שלכם במידה ואתם כבר מריצים קמפיינים במערכות נוספות כמו גוגל או פייסבוק. במילים אחרות, עם טאבולה תוכלו להרחיב את מאמצי השיווק שלכם ולהגיע לתחומים חדשים ולקוחות חדשים, מה שיעזור לכם להתרחב ולצמוח.

האם פרסום בטאבולה מתאים לעסק שלי

בואו לקדם את העסק שלכם עם המומחים!

השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו יצור קשר כדי לקחת את העסק שלכם קדימה

מהם היתרונות בפרסום בטאבולה?

קבלת תוצאות פרסום

התמקדות בתוכן מומלץ המונע על ידי נתונים

זו אחת החוזקות במערכת של טאבולה. מכיוון שהיא מציעה ארבעה דרכים מרכזיות להפצת תוכן ואלגרויתם המסוגל לבחור את הצופים האופטימליים, המערכת מבטיחה שהקמפיינים שלכם ישיגו את התוצאות הטובות ביותר. המערכת מאפשרת  לכם לבחור בין סוגים שונים של תוכן.

מיליארדי משתמשים מרחבי העולם

מעל למיליארד משתמשים חודשיים

אחד מכל שבעה אנשים בעולם צופה בתוכן שמפיצה טאבולה ולכן מערכת הפרסום של Taboola מציעה הזדמנות שיווקית מצוינת עבור עסקים. לפרסום בטאבולה יש פוטנציאל לעזור לכם להגיע ליעדים השיווקיים שלכם ואם אתם מחפשים לגדול, טאבולה היא הפלטפורמה הנכונה בשבילכם.

רמקול פרסום בפייסבוק

מספר אפשרויות פרסום בפלטפורמה

המערכת של טאבולה מאפשרת לכם לגוון בתוכן שאתם מפרסמים וגם במיקומים שבהם המודעות שלכם יוצגו – סרטונים, דפי מוצר, מדיה ובלוגים יכולים להתפרסם במדיה חברתית, אתרים, עיתונות אונליין ובעוד המון מיקומים נוספים. 

איך פיאלקוב דיגיטל תפרסם את העסק שלכם בטאבולה

שקיפות

הערכת מצב של העסק

פגישת ייעוץ עם המומחים מפיאלקוב דיגיטל שמתמחים בפרסום בטאבולה כדי להעריך את הצרכים של העסק שלכם ולקבוע את ההתאמה לפרסומות במערכת של Taboola.

דוחות תוצאות

בניית תכנית עבודה

פיתוח של תוכנית מדיה ואסטרטגיות נכונות לפרסום בטאבולה על ידי המומחים שלנו בפיאלקוב דיגיטל – סוג הקמפיין, בחירת הקהל, תקציב ועוד.

ניסיון

הקמת הפרסומות בטאבולה

לאחר שהמומחים שלנו יבנו את התכנית עבורכם, נתחיל ליישם ולבנות את הקמפיינים שלכם בטאבולה. בנוסף נשתמש בפיקסל של טאבולה כדי לעקוב אחר הביצועים.

פרסום בגוגל דיסקאברי

מעקב ואופטימיזציות

איסוף נתונים וניתוח הקהל וביצועים זה שלב קריטי בהצלחת הקמפיינים שלכם בטאבולה. אנחנו נעקוב אחר המרות וידים כדי להבטיח את היעילות של הקמפיינים שלכם.

בואו לקדם את העסק שלכם עם המומחים!

השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו יצור קשר כדי לקחת את העסק שלכם קדימה

מה זה אאוטבריין?

אאוטבריין לוגו

אאוטבריין (Outbrain) היא פלטפורמת פרסום שמחברת בין מפרסמים לאתרים מרכזיים שהם שותפי הפרסום של המערכת. מפרסמים רבים משתמשים באאוטבריין כדי לשווק תוכן והתשלום במערכת הוא במודל CPC.

פירוט פרסום באאוטבריין

האם פרסום באאוטבריין מתאים לעסק שלי?

בדומה למערכות הפרסום של פייסבוק וגוגל, המערכת של אאוטבריין מאפשרת ניתוח מידע מתקדם והסקת מסקנות על הקהל שלכם: אתם יכולים להבין מה מעניין את הקהל שלכם, איזה קריאייטיב משיג יותר מעורבות, איזה מוצר הכי פופולרי אצלכם באתר ועוד. ניתוח המידע באופן שוטף מאפשר לבצע אופטימיזציה לפרסום ולהשיג השקעות חכמות יותר.

לאאוטבריין ישנה אינטגרציה מלאה עם מערכות הפרסום המובילות: פייסבוק, גוגל, זאפייר ועוד. חיבור המערכת מאפשר לכם לקדם לקוחות פוטנציאליים במורד המשפך לעבר הרכישה, ולהציג בפניהם מסרים מתקדמים יותר בהתאם לשלב בו הם יימצאו בהמשך.

האם פרסום באאוטבריין מתאים לעסק שלי

בואו לקדם את העסק שלכם עם המומחים!

השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו יצור קשר כדי לקחת את העסק שלכם קדימה

מהם היתרונות בפרסום באאוטבריין?

עלויות נמוכות

עלויות נמוכות ביחס לפלטפורמות אחרות

בגלל שמערכת הפרסום של אאוטבריין פחות נפוצה ממערכות פרסום מרכזיות כמו מערכת הפרסום של פייסבוק, גוגל, טיקטוק וכו', עלויות הרפסום בפלטפורמה זולות ביחס למערכות אלו והעלות לקליק הממוצע באאוטבריין היא בין 0.1$ ל-1.5$ (משתנה לפי תחום)

יכולת פילוח

קהלים רלוונטיים שמעוניינים לראות תוכן כמו שלכם

באמצעות קמפיינים ממומנים באאוטבריין ניתן להגיע לקהל רחב בהמון תחומים. אאוטבריין משלבת את כתבות התוכן שלכם באתרים מתחום הטכנולוגיה, פיננסים, אופנה, בריאות ספורט ועוד. עם טרגוט נכון אתם תגיעו לקהל שמתעניין במוצר או השירות שלכם.

פרסום מהמערכת של גוגל

יותר מיקומים אונליין מגדיל את פוטנציאל התפוצה

מערכת הפרסום של אאוטבריין עובדת עם שותפי פרסום הכוללות בתוכם חברות ענק בתוחמים רבים בארץ ובעולם, כולל: הוושינגטון פוסט, MSN, CNN. כמות ואיכות השותפים באאוטבריין מאפשרת לכם לפרסם את התוכן שלכם במספר מיקומים אטרקטיביים.

איך פיאלקוב דיגיטל תפרסם את העסק שלכם באאוטבריין

פרסום בטאבולה

קמפיינים אפקטיבים

המומחים בפיאלקוב דיגיטל יבנו וינהלו את הקמפיינים שלכם באאוטבריין בצורה יעילה בהתאם ליעדי הפרסום. כך תוכלו להנות מתוצאות נהדרות מבלי לבזבז זמן על ניהול הקמפיינים.

פרסום בטאבולה

אסטרטגיה בהתאמה אישית

לפני בניית הקמפיינים אנחנו נלמד את היעדים העסקיים שלכם ונבנה קמפיינים מותאמים אישית שיעזרו לכם להגיע אליהם. בנוסף גם נסביר לכם לעומק איך אנחנו מתכננים לעמוד ביעדים אלו.

אופטימזיציה מתמשכת

ברגע שהקמפיינים שלכם יהיו פעילים, אנחנו נמשיך לעקוב אחריהם כדי למדוד את יעילותם. בהתבסס על הביצועים, אנחנו נבצע אופטימיזציה לקמפיינים ונמצא את הדרך השמתלמת ביותר עבורכם להשיג את היעדים העסקיים.

פרסום בטאבולה

דוחות לבעל העסק

אחנונו מבטיחים הגדרת מעקב לקמפיינים ודיווח מפורט עבורכם בכל אירוע משמעותי. אתם תקבלו עדכונים שוטפים על ביצועי הקמפיינים. פיאלקוב דיגיטל תכין עבורכם דוחות אינפורמטיביים על מאמצי השיווק שלכם באאוטבריין.

בואו לקדם את העסק שלכם עם המומחים!

השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו יצור קשר כדי לקחת את העסק שלכם קדימה

עובדים מסורים
0
חשבונות פרסום מנוהלים בשנה האחרונה
0 +
פלטפורמות פרסום
0
תקציבי פרסום בשנה האחרונה
$ 0 +

קצת עלי...


אור פיאלקוב, בן 39, מנכ"ל ומייסד פיאלקוב דיגיטל. מומחה בשיווק דיגיטלי, בעלים של אתר הקורסים Fd-Academy, שבו ניתן למצוא סדנאות במגוון פלטפורמות לשיווק דיגיטלי. הבעלים של EasyCloud, אתר המנגיש אחסון אתרים בענן לקהל ישראלי ומסייע לבעלי אתרים לאחסן את האתר שלהם על גבי אחסון מתקדם בענן. העובדים המסורים בפיאלקוב דיגיטל נבחרו בפינצטה ומובילים את עולם השיווק בניהול מתקדם לקמפיינים ושיפור יחסי המרה.

בואו לקדם את העסק שלכם עם המומחים!

השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו יצור קשר כדי לקחת את העסק שלכם קדימה

לקוחות ממליצים

שאלות ותשובות - פרסום בטאבולה ואאוטבריין

פיאלקוב דיגיטל היא חברה לשיווק ופרסום במדיה הדיגיטלית שקיימת מעל לעשור. אנחנו מתמחים בשיפור ומיקסום תוצאות קמפיינים תוך שימוש בכלים מתקדמים בכל הפלטפורמות המובילות תוך כדי מתן יחס אישי ללקוח ותיאום ציפיות מדיד מול הלקוחות שלנו לפני תחילת העבודה המשותפת. אנו עובדים בשקיפות מלאה מול הלקוחות בחשבונות פרסום משותפים הניתנים לצפייה על ידי הלקוחות בכל רגע נתון. ניתן לראות סיפורי הצלחה של פיאלקוב דיגיטל עם חברות מובילות בשוק הישראלי כאן.

הפרסומות של טאבולה ואאוטבריין מופיעות במקומות אסטרטגיים בכתבות ובתכנים כדי לתת ערך לגולש מלבד המטרה הפרסומית ולהפוך אותו ללקוח.

ישנה מגמה ברורה בה לקוחות של עסקים ומותגים מחפשים ערך אמיתי מלבד הצעה של מוצר או שירות. לכן זה ממקם את השיווק של התוכן בטופ של אסטרטגיות שיווקיות של חברות ותאגידים רבים.

עלויות הפרסום בטאבולה ואאוטבריין תלויות בתקציב שבחרתם עבור הפלטפורמות הללו. העלויות ישתנו בהתאם לבחירת הקהל, מיקוד המודעות, הקריאיטייב שבחרתם וגורמים נוספים. ביצוע אופטימזמיציות ומיטוב החזר ההשקעה יעזור לכם לייצר יותר לידים ורכישות מהתקציב שלכם.

פרסום ממומן בטאבולה ואאוטבריין מסייע לכם לתת ערך אמיתי לקהל היעד וכך להקל את התהליכים של חיבור הקהל למותג והפיכת הגולשים ללקוחות משלמים. פיאלקוב דיגיטל תגדיר יחד איתכם את המטרות שלכם בקמפיינים בטאבולה ואאוטבריין ותפעל על מנת להגשים מטרות אלו.

גם טאבולה וגם אאוטבריין הן מערכות לקידום תוכן שפועלות פחות או יותר בצורה זהה. ההבדלים ביניהם תלויים בהעדפה האישית של המשתמש בעוד שטאבולה מתאימה לעסקים קטנים יותר ואאוטבריין מתמקדת יותר במותגים

מסוקרנים? השאירו פרטים ובואו נדבר. הקפה עלינו 🙂 

spin-to-win
galgla