logo

077-9978050

פרסום ביוטיוב – איך שיווק ביוטיוב יגדיל את החשיפה של העסק שלכם

פרסום ביוטיוב היא אסטרטגיה נהדרת לעסק שלכם. אם האזנתם למוזיקה בטלפון לאחרונה, או שצפיתם במדריך מעניין – כנראה שעשיתם זאת דרך יוטיוב. נכון ל-2021, יוטיוב היא פלטפורמה מרכזית לצריכת תוכן וידאו בכל רחבי העולם. בזכות איכות התוכן ונגישותו, יוטיוב מאפשרת לבעלי עסקים להגיע לקהל היעד שלהם בדרכים יצירתיות ומשכנעות. מחפשים לידים איכותיים? פרסום ביוטיוב יכול להפוך אלפי צופים ללקוחות פוטנציאליים. 

פרסום ביוטיוב

למה כדאי לכם לפרסם ביוטיוב?

 • בראש בראשונה פרסום ביוטיוב מאוד אפקטיבי – במורד המשפך השיווקי, לקוחות פוטנציאליים מבצעים חיפוש אקטיבי ברחבי הרשת ועורכים השוואת מחירים ומוצרים. המשמעות היא שהמשתמשים אשר ייראו את המודעות שלכם הינם בעלי סיכוי גבוה יותר להמרה ורכישה.
 • סיבה שנייה לפרסום ביוטיוב הינה יכולות הפילוח של יוטיוב: הפילוח של קהל היעד הינו ברזולוציות מאוד גבוהות ומאפשרות להגיע לקהל עם מאפיין מאוד ספציפי. לאחר שהמודעות עולות לאוויר – אנו מבצעים טיוב של המודעות (אופטימיזציה) ומבצעים שיפורים באופן שוטף על מנת להבין איך למקסם את התוצאות להמשך.
 • עוד יתרון גדול בשיווק ביוטיוב הוא סוג המודעה – המסר שלכם יכול להיות בדרך מאוד משכנעת, דרך וידאו מעניין הכולל סאונד, קריאה לפעולה ברורה ועוד.
 • סוגייה אחרונה ומאוד משמעותית היא החיבור לגוגל – יוטיוב הוא חלק ממערכת המידע העצומה של גוגל, הכוללת משתמשים רבים. אתם כמפרסמים מרוויחים יכולות טירגוט בדיוק גבוה, לצד כלי רימרקטינג איכותיים ודינאמיים.

מה זה פרסום ביוטיוב?

פרסום ביוטיוב מתבצע דרך מערכת הפרסום הראשית של גוגל (Google Ads). המודעות ביוטיוב יכולות להופיע במיקומים שונים בתוך הפלטפורמה: לפני הסרטון, תוך כדי הסרטון, בעמוד הבית ועוד. 

ישנן 3 סיבות לפופולריות הרבה של יוטיוב ברחבי העולם:

 • כמות תוכן עצומה במגוון נושאים – מוזיקה, ספורט, תרבות וכו'…
 • יוטיוב מאפשרת שיוך לרשת חברתית עם חיבור עמוק לתוכן המוצג – גיימינג, אומן מוזיקלי אהוב ועוד.
 • יוטיוב למעשה משמשת עבור משתמשים רבים מנוע חיפוש לצרכיהם האישיים: אנשים נעזרים ביוטיוב כדי ללמוד באופן עצמאי נושא מסויים, להשוות מחירים בין מוצרים שונים לפני רכישה, לתקן תקלות במקלחת ועוד.

עבור העסק שלכם יוטיוב מהווה מיקום מעולה לפנות ללקוחות הפוטנציאליים שלכם ע"י תוכן וידאו איכותי שמסוגל להעביר את המסר בצורה יעילה וחסכונית. לכן מומלץ להשתמש בפלטפורמת שיווק ביוטיוב.

למה כדאי לכם לבצע פרסום ביוטיוב איתנו?

פיאלקוב דיגיטל הינה שותפה מוסמכת מטעם גוגל וחברה בתכנית השותפים של גוגל – עם מעל 10 שנות ניסיון. הלקוחות שלנו משתייכים לכל סוגי התעשיות ועולמות התוכן, לכן כמות הידע שצברנו לאורך השנים היא עצומה ומגוונת. כשאתם מפרסמים איתנו – העסק שלכם זוכה ב:

 1. הגדרת יעדים ברורה
 2. שקיפות מלאה אל מול הנתונים
 3. דו"חות מפורטים לגבי התוצאות
 4. מנהל לקוח צמוד – עם מענה מהיר ונגיש
 5. ניסיון של עשרות סיפורי הצלחה בפרסום בדיגיטל

טרגוט מדויק של קהל היעד הרלוונטי לעסק שלכם

קבלת תוצאות פרסום מיידיות

שליטה בתקציב הפרסום לפי שעות וימים

לקוחות ממליצים

שאלות ותשובות - פרסום ביוטיוב

פיאלקוב דיגיטל היא חברה לשיווק ופרסום במדיה הדיגיטלית שקיימת מעל לעשור. אנחנו מתמחים בשיפור ומיקסום תוצאות קמפיינים תוך שימוש בכלים מתקדמים בכל הפלטפורמות המובילות תוך כדי מתן יחס אישי ללקוח ותיאום ציפיות מדיד מול הלקוחות שלנו לפני תחילת העבודה המשותפת. אנו עובדים בשקיפות מלאה מול הלקוחות בחשבונות פרסום משותפים הניתנים לצפייה על ידי הלקוחות בכל רגע נתון. ניתן לראות סיפורי הצלחה של פיאלקוב דיגיטל עם חברות מובילות בשוק הישראלי כאן.
פרסום ממומן ביוטיוב יכול לעבוד כמעט בכל תקציב וכמה אתם בוחרים להוציא בפלטפורמה הזאת זה כבר שיקול שלכם. תמחור המודעות תלוי בפורמט המודעה שתבחרו בקמפיין שלכם ביוטיוב המתבצע דרך מערכת הפרסום Google Ads.

המודעות שלכם יכולות להופיע בדרכים שונות בהתאם לפורמט המודעות שתבחרו. פורמטים מסוימים פועלים לפני, אחרי או במהלך הסרטון בעוד שפורמטים אחרים פועלים במסך הראשי ביוטיוב ובפיד.

כן. לפני שמתחילים לקדם את מודעת הווידאו שלכם דרך Google Ads, צריך להעלות את הסרטון לערוץ היוטיוב שלכם לפני שמתחילים את הקמפיין.

לפני שמתחילים קמפיין ממומן ביוטיוב, אתם צריכים להגדיר את המטרות שלכם מהקמפיין. לאחר שהמטרות מוגדרות ניתן יהיה לעקוב אחר המדדים ולבדוק האם הקמפיין מצליח. פיאלקוב דיגיטל מקימה קמפיינים ביוטיוב לפי צורכי העסק על מנת לעמוד ביעדים הפרסומיים שנקבעו עם הלקוח מראש.

מסוקרנים? השאירו פרטים ובואו נדבר. הקפה עלינו 🙂 

0/5 (0 Reviews)