logo

077-9978050

פרסום באינסטגרם | ניהול קמפיינים באינסטגרם – לגדול בדרך הנכונה

ניהול קמפיין באינסטגרם

פרסום באינסטגרם מאפשר לעסקים להגיע ללקוחות פוטנציאליים בצורה יותר ויזואלית. משתמשים ברשתות החברתיות נוטים להגיב טוב יותר לתוכן ויזואלי מאשר לבלוקים של טקטסים. רוצים להגדיל את התנועה לאתר העסק ואת כמות הפניות לעסק שלכם על ידי אסטרטגיית פרסום מוכרחת באינסטגרם?

אנשים רוצים להיחשף יותר לדברים שקשורים לתחומי העניין שלהם אבל הזמן שלהם מוגבל ולכן תשומת הלב שלהם מוגבלת גם היא. פרסום בערוץ מדיה פופולרי וויזואלי נותן לכם את ההזדמנות להעביר את המסר שלכם במהירות ובתמצות ולכן Instagram היא פלטפורמת מדיה שחייבים לפרסם בה.

Instagram-ads-manager

איך אנחנו גורמים לפרסום באינסטגרם לעבוד עבורכם?

פיאלקוב דיגיטל תלווה אתכם לאורך כל הדרך להצלחת הקמפיין הראשון באינטסגרם

 1. מעבר על חשבון הפרסום – השלב הראשון בתהליך העבודה והתחלת הקמפיינים באינסטגרם הוא למידה של מצב חשבון Facebook Ads הנוכחי – אם קיים חשבון פרסום ואם ישנם קמפיינים פעילים בפלטפורמה של אינסטגרם. יש לנו את היכולות והכלים למדוד בצורה מיטבית את אסטרטגיית השיווק שהייתה קיימת אצלכם בחשבון עד כה וכמובן לבנות אסטרטגיית שיווק עדכנית שתביא תוצאות.
 2. חווית משתמש קודמת לכל – גם המודעות הטובות בעולם לא יצליחו להניב המרות ותוצאות איכותיות ללא דף נחיתה מותאם ומוכוון מטרה שמטרתו להמיר את הגולשים שמגיעים אליו. הזרמת תנועה רלוונטית לדף הנחיתה זה חלק קטן ממערך שיווק שלם שמטרתו להניע לפעולה ולהזרים פניות רבות לעסק. אנחנו נוודא שחווית המשתמש באתר שלכם תהיה ללא דופי ותספק חווית לקוח מדויקת.
 3. קריאייטיב ומודעות ממירות – לאחר שביצענו את כל ההכנות המקדימות עבור הלקוחות הפוטנציאליים שצפויים להגיע לאתר שלכם דרך המשפך השיווקי שנבנה השלב הביא יהיה לגרום להם להיכנס לאתר. בניית מודעות ממירות זהו המפתח לתפיסת תשומת ליבם של הגולשים והשלב הראשון בהפיכתם ללקוחות משלמים.
 4. אופטימיזציה שמביאה תוצאות – הקמה של קמפיין הוא החלק הראשוני בתהליך השיווק שלכם באינסטגרם. תהליך האופטימיזציה לקמפיינים, קהלים ומודעות זהו עיקר העבודה. לאורך השנים חברת פיאלקוב דיגיטל מתמחה בניתוח ואופטימיזציה של קמפיינים ומאחורינו שנים רבות של ניסיון בניהול קמפיינים בפלטפורמות מדיה ברחבי הרשת.

מה אתם מרוויחים מקידום באינסטגרם איתנו?

פיאלקוב דיגיטל היא חברת דיגיטל עם רקורד שהוכיח וממשיך להוכיח את עצמו. אנחנו מאמינים שרק בעזרת מחקר ועבודה נכונה עסק יכול לגדול ולהתפתח ולכן אנחנו ממליצים לכם להפקיד את השיווק לעסק שלכם בידי האנשים המתאימים לכך. יחד נוכל להציב מטרות בעסק שלכם ולכבוש אותם. אנחנו נוביל את המותג שלכם אל המקום שאליו הוא ראוי בעזרת מיומנות ויכולות ביצוע מוכחות.

פיאלקוב דיגיטל מלווים גם עסקים בתחילת דרכם ובבניית אסטרטגיית השיווק שלהם באינסטגרם ומספקים שירותי פרסום באינסטגרם למתחילים תוך השגת תוצאות מרשימות שמאפשרות ללקוחות להגדיל את הפניות לעסק ובסופו של דבר גם את הכנסותיו.

אופטימיזציה ברמה היומית לקמפיינים שלכם, כי הקמפיינים שלכם בראש סדר העדיפויות שלנו

ישיבות אסטרטגיה על בסיס חודשי כדי להמשיך לוודא שעמדנו ביעדים ולהציב מטרות חדשות

תקשורת יום-יומית שכוללת מענה מהיר ויעיל

דו"חות דינאמיים דרך דאטה סטודיו כדי שתוכלו להתעדכן בזמן אמת בתוצאות הקמפיינים שלכם

סוגי קמפיינים באינסטגרם

 • קמפיין לידים – בקמפיין לידים אנחנו נכוון להשארת פרטים של הגולש עבור שירות או מוצר שאתם מספקים. לידים הם לקוחות פוטנציאליםי שמעוניינים במה שאתם מוכרים ואנחנו נעזור לכם להגיע אליהם.
 • קמפיין חשיפה ותנועת משתמשים – בקמפיין תנועה המטרה העיקרית שלנו היא להכווין כמה שיותר אנשים לדף נחיתה שלכם. בדף נחיתה אנחנו נמדוד את פעילות הגולשים, באיזה דפים היו, כמה זמן גלשו באתר ועוד. הכל על מנת ללמוד את התנהגות הגולשים באתר כדי להפוך אותם ללקוחות בהמשך.
 • קמפיין המרות – מטרת הקמפיין היא לייצר עבורכם המרות רלוונטיות, בין אם מדובר בליד או מכירה בעסק שלכם. המטרה היא להגיע אל הקהל הרלוונטי ביותר דרך אינסטגרם ולהפוך אותו ללקוח שלכם.
 • קמפיין מעורבות – קמפיין שמעודד פעילות של גולשים ברשתות החברתיות של המותג. צרו שיח עם קהל הלקוחות הפוטנציאלי.
 • קמפיין צפיות בוידאו – קמפיין שמקדם סרטון תדמית של העסק וסרטונים נוספים. בעזרת הקמפיין אנחנו למדים מי הגולשים שמתעניינים במותג שלכם.
 • קמפיין מסנג'ר – קמפיין שמעודד פניות של לקוחות בהודעת מסנג'ר או Instagram Direct. הרבה לקוחות ירגישו יותר בנוח לפנות דרך הודעת Direct באינסטגרם.
 • קמפיין רימרקטינג – אחד מסוגי הקמפיינים המשמעותיים ביותר במערכת הפרסום של Facebook Ads. בעזרת קמפיין רימרקטינג אנחנו מפרסמים לקהל שכבר חווה אינטראקציה מסוימת עם המותג שלכם בעבר, מה שמעלה את סיכויי ההמרה של הגולש.

היתרונות של פרסום באינסטגרם

אם לומר את האמת, קליקים לא באמת מעניינים אותנו וגם אתכם לא. מה שהכי חשוב לעסק זה בסופו של יום הוא מדד ה-ROI, או "החזר על ההשקעה" של הקמפיינים שבהם מושקעים מאמצי השיווק שלכם. אתם רוצים לדעת כמה לידים, מכירות והכנסות הקמפיינים שלכם יכולים לייצר. מנהלי הקמפיינים שלנו, המתמחים בקידום במערכת הפרסום Facebook Ads הכוללת את אינסטגרם ופייסבוק, מבינים את את רמת התחרות הגבוהה ויודעים כיצד להבליט אתכם לצד המתחרים. שיווק באינסטגרם מתחלק לכמה אפשרויות שיווק יעילות במיוחד שבונות משפך שיווקי איכותי. 

טרגוט מדויק של קהל היעד הרלוונטי לעסק שלכם

קבלת תוצאות פרסום מיידיות

שליטה בתקציב הפרסום לפי שעות וימים

תעודות הסמכה מטעם חברת Facebook

הוכחות מהשטח

פרסום בפייסבוק למתחילים
Logo_ninja
FB
תעודות הסמכה מטעם פייסבוק

תוצאות מכוונות מטרה זה מה שבאמת מעניין אותנו ואת העסקים שעובדים איתנו, וזה גם מה שאנחנו הולכים למדוד עבור העסק שלכם. זה האופי של הסוכנות שלנו, ואין לנו כוונה להשתנות בקרוב. בנוסף, באמתחתנו מעל 10 שנות ניסיון, תעודות הסמכה מטעם פייסבוק העולמית, סיפורי הצלחה רבים, Case Studies שפורסמו בפייסבוק ובאינסטגרם, וכמות גדולה במיוחד של לקוחות מגוונים בתחומים שונים.

סיפורי הצלחה שפורסמו באינסטגרם

פי 5 יותר חיפושי טיסות בהשוואה לקמפיינים קודמים

ירידה של 70% בעלויות המרה

ירידה של 75% בעלות להקלקה

עלייה של 30% בשיעור ההקלקה

15,000 משתמשים חדשים באפליקציה לאחר 4 חודשים

340% עלייה ב-ROI (החזר השקעה)

לקוחות ממליצים

שאלות ותשובות - פרסום באינסטגרם

פיאלקוב דיגיטל היא חברה לשיווק ופרסום במדיה הדיגיטלית שקיימת מעל לעשור. אנחנו מתמחים בשיפור ומיקסום תוצאות קמפיינים תוך שימוש בכלים מתקדמים בכל הפלטפורמות המובילות תוך כדי מתן יחס אישי ללקוח ותיאום ציפיות מדיד מול הלקוחות שלנו לפני תחילת העבודה המשותפת. אנו עובדים בשקיפות מלאה מול הלקוחות בחשבונות פרסום משותפים הניתנים לצפייה על ידי הלקוחות בכל רגע נתון. ניתן לראות סיפורי הצלחה של פיאלקוב דיגיטל עם חברות מובילות בשוק הישראלי כאן.

שימוש בפרסום ממומן באינסטגרם זו אחת הדרכים הטובות ביותר להגיע לאנשים שאינם מחוברים לעסק או למותג שלכם. בהתאם לגודל הקהל אתם יכולים להשתמש בתקציב הפרסום כדי להגיע לתפוצה רחבה, להגדיל את כמות הלידים ואת כמות הרכישות בעסק.

מודעות אינסטגרם מיוצרות במערכת שבה מיוצרות מודעות פייסבוק – Facebook Ads. המחיר לפרסום בפייסבוק אדס נחשב לזול ביחס לפלטפורמות מדיה נוספות. חשוב מאוד לייצר החזר השקעה באמצעות התקציב שלכם על ידי הקמת הקמפיינים בצורה נכונה וביצוע אופטימיזציות לאחר שהקמפיין רץ.

עלויות הפרסום באינסטגרם משתנות בקמפיינים השונים. לכל קמפיין יש מטרה מסוימת וכל גורם הכי קטן שתשנו בקמפיין ישנה את התוצאות והעלויות – סוג מכשיר, קהל, דמוגרפיה ועוד – אלו רק חלק קטן מהגורמים שיכולים לשנות את תוצאות ועלויות הקמפיין.

לכל עסק יש את המדדים שחשובים עבורו. חלק מהעסקים יחפשו אינטרקאציות עם החשבון בעוד שחלק יעדיפו לידים ורכישות. פיאלקוב דיגיטל מתאמת ציפיות עם הלקוח לפני תחילת העבודה על מנת להציב יעדים ולעמוד בהם במהלך העבודה המשותפת.

מסוקרנים? השאירו פרטים ובואו נדבר. הקפה עלינו 🙂 

0/5 (0 Reviews)