logo

077-9978050

פרסום בטיקטוק | הדרך הטובה ביותר להגיע לכמות גדולה של קהל ממוקד

אז מה זה בעצם פרסום בטיקטוק?

פרסום בטיקטוק זו דרך מעולה לעסקים וחברות לקדם את המוצרים או השירותים שלהם בפלטפורמת TikTok על ידי יצירת תוכן וידאו וקידום ממומן של התוכן בפיד של משתמשים. עם למעלה ממיליארד משתמשים פעילים ברחבי העולם, פרסום ב-TikTok הפך לדרך מרכזית של עסקים להגיע לקהל הרלוונטי כדי לעורר מודעות למותג, מעורבות בתוכן, תנועה לאתר, לידים ומכירות.

פרסום בטיקטוק לוגו
משתמשים פעילים בכל חודש
0

הורדות

268 מיליון גולשים הורידו טיקטוק בשנה האחרונה

משתמשים

90% ממורידי האפליקציה משתמשים בה באופן יומיומי

זמן

זמן ממוצע לגולש בטיקטוק הוא 52 דקות ביום

למה להשתמש בטיקטוק אדס?

טיקטוק זו הרשת החברתית החמה ביותר בעולם. בדיוק כמו שפייסבוק הייתה הלהיט המרכזי בשנת 2008 0 פלטפורמה חדשה יחסית עם פוטנציאל עצום ובסיס משתמשים גדול ומעורב, עכשיו טיקטוק לקחה את המקום הזה מה שהפך אותה לפלטפורמה שדרכה אפשר להגיע למגוון רחב של קהלים בדגש על קהל צעיר יותר. טיקטוק יעילה גם בקידום לקהל בוגר והמון עסקים משתמשים בפלטפורמה הזאת לקידום העסק.

פרסום ממומן בטיקטוק
סוכנות קידום בטיקטוק

סוכנות קידום בטיקטוק

בשונה מפייסבוק או מרשתות חברתיות אחרות, TikTok היא פלטפורמה שעדיין בצמיחה ובסיס המשתמשים שלה ממשיך לגדול בקצב מסחרר, מה שאומר שיש הרבה עסקים שלא עושים פעולות שיווק אקטיביות בפלטפורמה ויש הרבה סוכנויות שלא מכירות בכלל את הפוטנציאל שיש בטיקטוק. פיאלקוב דיגיטל היא סוכנות פרסום בטיקטוק שיכולה לעזור לכם ליצור תוכן וידאו עם ערכי המותג ולשווק אותה לקהל יעד הפוטנציאלי של העסק שלכם. הסוכנות שלנו יכולה לתת מענה עבורכם ביצירה ועריכה של סרטונים באיכות גבוהה, עבודה על מערכת הפרסום TikTok Ads וגם למצוא עבורכם משפיעני טיקטוק בנישה בה אתם עובדים.

בואו לקדם את העסק שלכם עם המומחים!

השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו יצור קשר כדי לקחת את העסק שלכם קדימה

המודעות שלכם בטיקטוק צריכות להניב תוצאות משמעותיות

למה לשלב את טיקטוק באסטרטגיית השיווק שלכם

משתמשי טיקטוק מגיעים לפלטפורמה כדי לגלות מוצרים חדשים ולקבל השראה מהאופן שבו אחרים משתמשים בהם

טיקטוק וההאשטאגים בפלטפורמה מחולקים לנישות, כך שתמיד תוכלו למצוא קהל שיצרוך את התוכן שלכם

לטיקטוק יש מעל למיליארד משתמשים פעילים חודשיים שפותחים את האפליקציה בממוצע 8 פעמים ביום

לטיקטוק יש את החשיפה האורגנית הגדולה ביותר מבין כל הרשתות החברתיות

טיקטוק פיתחה פלטפורמת מודעות משלה (TikTok Ads), שיעילה מאוד לעסקים וחברות

פיאלקוב דיגיטל עוזרים לכם בפרסום בטיקטוק

אנחנו הופכים אתכם לויראליים בטיקטוק

בפיאלקוב דיגיטל יש לנו צוות של מומחים שינהל את הפרסום הממומן שלכם בטיקטוק, כולל: בניית אסטרטגיית תוכן, יצירה ועריכה של סרטונים, ניהול חשבונות וקהלים וגם הגדלת טראפיק ומכירות. בנוסף, אנחנו מעוקבים מקרוב אחר כל עדכוני המערכת של טיקטוק ו-TikTok Ads על מנת להטיח שהתוכן שלכם ברשת החברתית יהיה אופטימלי ויתאים לשיטות העבודה המומלצות של טיקטוק כדי להגיע לכמה שיותר גולשים.

פרסום בטיקטוק אדס

אנחנו מפיקים תכנים איכותיים ורלוונטיים לעמוד הטיקטוק שלכם

הצוות שלנו מתמחה בהפקה ועריכה של סרטוני וידאו ויכול להפיק עבורכם תוכן מקורי שישיפיע לטובה על הנוכחות שלכם בטיקטוק. בנוסף, אנחנו יכולים למצוא עבורכם את המשפיענים הנכונים לנישה שלכם עבור קידום התוכן של העסק.

פרסום בטיקטוק ישראל

אנחנו מפיקים תכנים איכותיים ורלוונטיים לעמוד הטיקטוק שלכם

הצוות שלנו מתמחה בהפקה ועריכה של סרטוני וידאו ויכול להפיק עבורכם תוכן מקורי שישיפיע לטובה על הנוכחות שלכם בטיקטוק. בנוסף, אנחנו יכולים למצוא עבורכם את המשפיענים הנכונים לנישה שלכם עבור קידום התוכן של העסק.

אנחנו מנהלים את הקמפיינים שלכם בטיקטוק אדס

אנחנו מנהלים את העבודה בטיקטוק אדס עבורכם ובמהלך הניהול אנחנו נגיע לקהלים הרלוונטיםן עם התוכן הנכון, נשתמש בסטודיו של TikTok כדי לייצר סרטונים ויראליים עבור המותג שלכם, נוסיף הנפשות ועריכות מתקדמות כדי להפוך את הסרטונים שלכם ללא שגרתיים ונשתמש בכלים נוספים על מנת להבטיח שהקמפיינים שלכם במערכת הפרסום של טיקטוק יפיקו את מירב הביצועים.

מערכת טיקטוק אדס לפרסום בטיקטוק

תהליך השיווק בטיקטוק עם פיאלקוב דיגיטל

ניתוח קהל ומותג

הסוכנות שלנו מבצעת ניתוח מלא למותג שלכם – מעבר על התוכן הקיים, נוכחות בפלטפורמות אחרות, ביצועי חשבון מודעות, נתוני מכירות ועוד על מנת להבין איך אנחנו יכולים לייצר צמיחה.

הפקת תוכן

באמצעות המידע שקיבלנו בניתוח, סוכנות הפרסום בטיקטוק שלנו תייצר תוכן איכותי ורלוונטי לעסק שלכם על מנת להשיג את המטרות שהצבנו.

מציאת משפיענים

בנוסף להפקת תוכן ייחודי עבורכם, במידת הצורך אנחנו נוכל למצוא לכם את המשפיענים הנכונים לעסק כדי לייצר שיתופי פעולה בהתאם להנחיות המותג שלכם.

פרסום ממומן בטיקטוק

עבודה על מערכת TikTok Ads הכוללת בניית קהלים וקמפיינים ממוקדים שמטרתם להגדיל את המודעות למותג, את הטראפיק לאתר ואת ההמרות.

בואו לקדם את העסק שלכם עם המומחים!

השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו יצור קשר כדי לקחת את העסק שלכם קדימה

קצת עלי...


אור פיאלקוב, בן 39, מנכ"ל ומייסד פיאלקוב דיגיטל. מומחה בשיווק דיגיטלי, בעלים של אתר הקורסים Fd-Academy, שבו ניתן למצוא סדנאות במגוון פלטפורמות לשיווק דיגיטלי. הבעלים של EasyCloud, אתר המנגיש אחסון אתרים בענן לקהל ישראלי ומסייע לבעלי אתרים לאחסן את האתר שלהם על גבי אחסון מתקדם בענן. העובדים המסורים בפיאלקוב דיגיטל נבחרו בפינצטה ומובילים את עולם השיווק בניהול מתקדם לקמפיינים ושיפור יחסי המרה.

פרסום בטיקטוק​ עושים עם המומחים מפיאלקוב דיגיטל

עובדים מסורים
0
חשבונות פרסום מנוהלים בשנה האחרונה
0 +
פלטפורמות פרסום
0
תקציבי פרסום בשנה האחרונה
$ 0 +

לקוחות ממליצים

שאלות ותשובות - פרסום בטיקטוק

פיאלקוב דיגיטל היא חברה לשיווק ופרסום במדיה הדיגיטלית שקיימת מעל לעשור. אנחנו מתמחים בשיפור ומיקסום תוצאות קמפיינים תוך שימוש בכלים מתקדמים בכל הפלטפורמות המובילות תוך כדי מתן יחס אישי ללקוח ותיאום ציפיות מדיד מול הלקוחות שלנו לפני תחילת העבודה המשותפת. אנו עובדים בשקיפות מלאה מול הלקוחות בחשבונות פרסום משותפים הניתנים לצפייה על ידי הלקוחות בכל רגע נתון. ניתן לראות סיפורי הצלחה של פיאלקוב דיגיטל עם חברות מובילות בשוק הישראלי כאן.

המחיר המינימלי להקמה של קמפיין בטיקטוק הוא 20$ ליום.

אנו יוצרים עבור הלקוחות שלנו בפרסום בטיקטוק סרטוני תדמית, UGC, סרטוני מוצר, קטעים מאחורי הקלעים ועוד מגוון תכנים.

מסוקרנים? השאירו פרטים ובואו נדבר. הקפה עלינו 🙂 

spin-to-win
galgla