logo

077-9978050

פרסום בפודקאסט | ניהול קמפיינים בפודקאסטים של יוצרי תוכן ומשפיענים

אז מה זה בעצם פרסום בפודקאסט?

פרסום בפודקאסט זו אפשרות פרסום חדשה המאפשרת למפרסמים לשלב באסטרטגיית השיווק שלהם פרסום בתוך פודקאסטים של עיתונאים, מפורסמים ויוצרי תוכן בפלטפורמות אודיו מובילות או בפודקאסטים פרטיים. משרד פרסום מסייע למותגים ועסקים לפרסם את המוצרים או השירותים שלהם בפודקאסטים מובילים כדי להגיע לקהל היעד הרלוונטי ביותר עבורם. 

פרסום בפודקאסט

פרסום בפודקאסט מדבר לקשב של המאזין

תשומת לב = פעולה

בשנים האחרונות קצב צריכת הפודקאסטים בעולם ובישראל זינק בעשרות אחוזים וכ-64% מהמאזינים לפודקאסטים מקדישים את תשומת הלב שלהם גם לפרסומות ומודעות במהלך ההאזנה.

95%

מהמאזינים בפודקאסטים נקטו פעולה אקטיבית כלשהיא כתוצאה מפרסום בפודקאסט.

מודעות שאנשים רוצים לשמוע

למאזינים בפודקאסטים יש את הסבירות הנמוכה ביותר לדלג על מודעות או לנטוש את ההאזנה לפודקאסט בעקבות מודעות בהשוואה לכל אמצעי פרסום אחר.

#1

מקום ראשון בדירוג המדיה הדיגיטלית היעיל ביותר

רמת יעילות גבוהה

מודעות בפודקאסטים יכולות להגיע בכל שלב במשפך השיווקי שלכם והן מציגות רמת יעילות גבוהה מאוד ומדד ROI מעולה.

60%

מדד ROI גבוה יותר מכל ערוץ פרסום אחר

בואו לקדם את העסק שלכם עם המומחים!

השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו יצור קשר כדי לקחת את העסק שלכם קדימה

אנחנו שמים את הקהל שלכם במקום הראשון

דרך להגיע לקהל יעד

דרך חדשנית להגיע לקהל

אפשרויות הפרסום שנפתחות עבורכם בפרסום בפודקאסטים

דרך להגיע לקהל הכי רלוונטי

מגיעים לקהל הכי רלוונטי

המסר שלכם יגיע לקהל המדויק שנכון עבורכם בכל מקום בוא הוא צורך תוכן.

דרך להגיע לקהל חדש

מגיעים לקהלים חדשים

עשרות פודקאסטים ומאות יוצרי תוכן עם מיליוני מאזינים אליהם ניתן להגיע.

פורמט מודעות לכל מטרה

מודעות

מודעות קצרות ומוקלטות מראש המציעות טווחה הגעה משמעותי שנקנה ישירות. יש לכם את האפשרות לספק את המודעה בעצמכם או לעבוד עם הצוות שלנו על מודעת ייחודית.

חסויות

מודעות ערוכות וארוכות יותר שנמסרו ישירות על מנהלי הפודקאסטים, ממפורסמים ועד מיקרו משפיענים, כדי לספק פרסום אותנטי, מקורית ויצירתי עבור המפרסם.

מיתוג

יצירת תוכן של המותג שלכם והשמעתו בפודקאסטים. ניתן ליצור סרטונים קצרים ואפילו סדרות שלמות במטרה לבנות קשר עמוק עם המאזינים ולחבר אותם עם המותג וערכיו.

מצאו מאזינים שמתעניינים במוצר או בשירות שלכם

פרסום מודעות בפודקאסטים שונים של מובילי דעה, משפיענים, עיתונואים ופוליטיקאים יציג אתכם ואת העסק שלכם אל מול הקהל הנכון.

פרסום בפודקאסט

בואו לקדם את העסק שלכם עם המומחים!

השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו יצור קשר כדי לקחת את העסק שלכם קדימה

יתרונות של פרסום בפודקאסטים

1

הגעה לקהלים חדשים

פרסום בפודקאסטים מובילים יכול לעזור לכם להגיע לקהל חדש שאולי לא הצלחתם להגיע אליו קודם. כשאנשים מאזינים לפודאקסטים, הם בדרך כלל עושים משהו אחר בו זמנית כמו נהיגה, אימון או מטלות. המשמעות היא שיש סיכוי גבוה יותר שהם ישימו לב למודעה שלכם מאשר היו צופים בטלוויזיה או גולשים באינטרנט.

רמקול פרסום בפייסבוק

2

מפחית בעלויות הפרסום

פרסום בפודקאסטים זו דרך חסכונית לשווק את העסק שלכם ביחס לשאר האפשרויות. זה פחות יקר להפיק מודעה לפודקאסט מאשר להפיק מודעות אחרות. בנוסף אתם יכולים למקד לקהל ספציפי בפודקאסט על ידי בחירה של מגיש הפודקאסט שאיתו תרצו לעבוד.

קבלת תוצאות פרסום

3

מייצר קשרים עם עסקים נוספים

פרסום בפודקאסטים זו דרך מעולה לייצר קשרים עם עסקים אחרים מהענף שלכם או מתחום אחר. אם אתם שומעים בפודקאסט על בעל חברה או עסק שלו ולכם יש אינטרסים משותפים, תוכלו לפנות אליהם ישירות כדי לבנות מערכת יחסים ביניכם שאולי תוביל לשותפות עתידים או עבודה משותפת.

שליטה בתקציב פרסום

קצת עלי...


אור פיאלקוב, בן 39, מנכ"ל ומייסד פיאלקוב דיגיטל. מומחה בשיווק דיגיטלי, בעלים של אתר הקורסים Fd-Academy, שבו ניתן למצוא סדנאות במגוון פלטפורמות לשיווק דיגיטלי. הבעלים של EasyCloud, אתר המנגיש אחסון אתרים בענן לקהל ישראלי ומסייע לבעלי אתרים לאחסן את האתר שלהם על גבי אחסון מתקדם בענן. העובדים המסורים בפיאלקוב דיגיטל נבחרו בפינצטה ומובילים את עולם השיווק בניהול מתקדם לקמפיינים ושיפור יחסי המרה.

בואו לקדם את העסק שלכם עם המומחים!

השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו יצור קשר כדי לקחת את העסק שלכם קדימה

פרסום בפודקאסט עושים עם המומחים מפיאלקוב דיגיטל

עובדים מסורים
0
חשבונות פרסום מנוהלים בשנה האחרונה
0 +
פלטפורמות פרסום
0
תקציבי פרסום בשנה האחרונה
$ 0 +

לקוחות ממליצים

שאלות ותשובות - פרסום בפודקאסט

פרסום בפודקאסט הוא כאשר אתם מפרסמים את החברה או המותג שלכם בפודקאסט (תוכנית אודיו שניתן להוריד או להאזין לה דרך האינטרנט). מארח הפודקאסט יקצה זמן למודעת אודיו שהכנתם מראש שמכילה את המוצר או השירות שאתם רוצים לפרסם.

בהחלט, הרבה מפרסמים מתחילים עם תקציב קטן ורוכשים פרסומים במספר פודקאסטים מובילים בעלויות יחסית נמוכות (ביחס לאלטרנטיבות כמו פרסום בגוגל, פרסום בפייסבוק, פרסום בלינקדאין וכו'.

המחיר לפרסום בפודקאסט משתנה בהתאם לבעל הפודקאסט, כמות החשיפה שיש לו וכמות השמעות לתוכן שלו. לפיח הנתונים הללו, מאחר הפודקאסט יכול להחליט כמה הוא מעוניין לגבות עבור הפרסום. מומלץ כמובן לבדוק מחירים לפרסום במספר פודקאסטים לפני שמחליטים היכן לפרסם.

כדי למצוא פודקאסטים בהתאמה טובה לנישה שלכם ולקהל היעד מומלץ להיעזר במשרד פרסום דיגיטל שיחבר אתכם עם הפודקאסט הרלוונטי ביותר לפרסום עבורכם. 

מסוקרנים? השאירו פרטים ובואו נדבר. הקפה עלינו 🙂 

spin-to-win
galgla