logo

077-9978050

ניהול דף פייסבוק | ניהול ערוצים דיגיטליים – הגדלת החשיפה למותג שלכם

ניהול דפי סושיאל

רוצים סושיאל שתוכלו להתגאות בו, כזה שיביא לגדילה אורגנית בעוקבים ולמעורבות פעילה בערוצים הדיגיטליים שלכם? אם התשובה היא כן, חשוב שתכירו אותנו. פיאלקוב דיגיטל מציעה שירותי ניהול דף פייסבוק, ניהול רשתות חברתיות, ניהול ערוצים דיגיטליים בכל הפלטפורמות

ניהול דף פייסבוק

אסטרטגיות מותאמות אישית המקדמות מעורבות של גולשים

ניהול ערוצי סושיאל

ככל שהמדיה החברתית מתפתחת, יותר ויותר קשה לעניין גולשים חדשים במותגים או מוצרים חדשים ולכן כל נושא התפוצה והמודעות למותגים הפכה להיות מאתגרת הרבה יותר. זו הסיבה שמפרסמים משתדלים לפרסם תוכן שמותאם לקהילה שלהם ונועד לחבר בין המותג לקהליה ולא רק לפרסם על מנת למכור.

ניהול מדיה חברתית (נקרא גם ניהול סושיאל), זה ענף שלם בשיווק המכסה תכנון, יצירה ופרסום תוכן בפלטפורמות חברתיות. זה כרוך בעבודה אינטנסיבית על החשבונות, מחקר קהל למותג, מחקר מתחרים שמירה על קשר שוטף עם הקהל ועוד. פרמטרים אלו חיונים להפצת התוכן הרלוונטי לגולשים שלכם. בפיאלקוב דיגיטל אנחנו נוקטים בגישה הוליסטית לניהול חשבונות מדיה המשלבת פתרונות אורגניים ופתרונות בתשלום כדי לספק את התוצאות היעילות והרווחיות ביותר.

מה כולל שירות ניהול ערוצים דיגיטליים בפיאלקוב דיגיטל?

ניהול רשתות חברתיות, כמו ניהול דף פייסבוק יכול להיות עניין מאתגר, למרות ההרגשה ש"כל אחד יכול לעשות את זה". אם אתם מתקשים לתחזק את ערוצי המדיה באופן עקבי, צוות הסושיאל של פיאלקוב דיגיטל ישמח להושיט יד. אנו נדאג להכיר את המותג לעומק, ולאחר מחקר מתאים להבין בדיוק מה העסק צריך כדי לראות שיפור בתוצאות כבר מהחודש הראשון. אנו נצוות לכם איש סושיאל ייעודי עם ניסיון רב בתחום כדי שהתוכן שלכם תמיד היה צעד אחד לפני המתחרים שלכם. ניהול פעילות הסושיאל של העסק זה שירות רחב הכולל בתוכו בין היתר את ניהול כלל פעילות התוכן של המותג על גבי פלטפורמות שונות, זאת כמובן בהתאם לחבילה שתבחרו. כחלק מניטור וניהול הפעילות שלכם ברשתות החברתיות השונות, מנהל הסושיאל מדיהשלכם יהיה אחראי על יצירה של תוכן חדש ומקורי, פרסומו, אנליזה, וכחלק מהפעילות השוטפת: עידוד מעורבות בפייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, לינקדין ועוד מגוון של פלטפורמות סושיאל אחרות. אנו נדאג לספק לכם הדרכה מקצועית להתנהלות נכונה ברשת כמותג, איך ליצור תוכן שמביא המרות, ולבסוף איך תוכלו באופן עקבי ליצור חיבור אשר יגדיל את הקהלים האידיאליים של המותג לאורך זמן.

מה כולל ניהול דף פייסבוק

בואו לקדם את העסק שלכם עם המומחים!

השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו יצור קשר כדי לקחת את העסק שלכם קדימה

ניהול סושיאל מדיה (רשתות חברתיות) בפלטפורמות השונות

ניהול עמוד פייסבוק

לדעתנו פייסבוק היא פלטפורמת סושיאל מרתקת בהחלט. בין אם אתם צריכים עזרה בניסוח מסר מסוים כדי למשוך קהל ספציפי או לחשוף את המותג שלכם באור הנכון על גבי הרשת החברתית הגדולה מכולן. ניהול דף פייסבוק ורשתות חברתיות זה בדיוק מה שאנחנו עושים הכי טוב.

ניהול עמוד אינסטגרם

ניהול עמוד אינסטגרם

פוטנציאל הגדילה הטמון בחשבונות אינסטגרם המנוהלים ומפותחים בצורה נכונה עולה כמעט על כל מדיום אפשרי אחר. שם גם תוכלו לפנות לקהל יעד צעיר יותר ולשדר מסרים יותר קלילים.

ניהול עמוד עסקי בלינקדאין

ניהול עמוד עסקי בלינקדאין

אחת מהרשתות החברתיות המתוחכמות ביותר בגזרת ה-B2B היא לינקדאין, המציעה כלים מתקדמים לתקשורת עם הקהל הרלוונטי ביותר עבור העסק שלכם. שם תוכלו להפגין את המקצועיות של העסק שלכם ולייצר תחושה שהמותג שלכם הוא אמין, מקצועי ובעל סטנדרטים גבוהים.

ניהול חשבון טוויטר

ניהול דף טוויטר

רשת הטוויטר מציעה מגוון אפשרויות למותגים המוכנים לדבר קצת אחרת. לא אותם טקסטים משעממים, כי אלא מסרים מהירים, קצרים ולעניין התופסים את תשומת לב הגולש וגורמים לו להסתקרן לגבי מי אתם ומה אתם מייצגים.

ניהול ערוץ יוטיוב

ניהול ערוץ יוטיוב

ביכולתנו לעשות אופטימיזציה לערוץ היוטיוב שלכם על מנת להשיג את ההצלחה הראויה לו. תוכן וידאו שעשוי נכון ובצורה מקצועית – יכול להוות צינור תנועה מרכזי עבור לקוחות חדשים שטרם שמעו עליכם. 

ניהול חשבון טיקטוק

ניהול עמוד טיקטוק

באמצאות טיקטוק תוכלו לפנות לקהל צעיר, תוך הצגת המותג כרלוונטי, עדכני, וכזה שדואג לנצל כל טרנד חשוב.

דף פייסבוק - הקמה וניהול

הקמה וניהול של דף פייסבוק

להוציא את ניהול הדף העסקי שלכם למיקור חוץ לחברה המתמחה בנושא זו החלטה רצינית מכיוון שהאופן שבו אתם מתקשרים עם הלקוחות והגולשים שלכם בדף הוא קריטי. כדי שהמותג שלכם יגדל בצורה הנכונה ויצבור קהל לקוחות מבוסס ואיכותי, החברה שאתם בוחרים לניהול דף הפייסבוק חייבת להבין בצרוה ברורה את העסק שלכם, קהל היעד שלכם והמטרות שלכם לעתיד.

בפיאלקוב דיגיטל, אנחנו עובדים איתכם מקרוב ובנית תכנית ליצירה וקידום של תוכן שתואם את המטרות העסקיות שלכם ומסוגל למשוך ולהגדיל את בסיס הלקוחות שלכם. שירות ניהול דף פייסבוק על ידינו הם חלק מעובדה השיווק הרחבה שלנו הכוללת קמפיינים, אופטימיזציות ושיפור הנוכחות הרשתות החברתיות.

דף אינסטגרם - הקמה וניהול

הקמה וניהול של דף אינסטגרם

לאינסטגרם יש את אחוז המעורבות פר משתמש הגבוהה ביותר מבין כל הרשתות החברתיות הגדולות, כאשר המעורבות הממוצעת גדלה ב-416% בשנתיים האחרונות. אינטסגרם היא רשת ויזואלי המתרכזת בתמונות וסרטונים ועם שימוש נכון בפלטפורמה ניתן להגיע לחשיפה גבוהה.

כמו בכל ערוץ שיווק שבו אנחנו עובדים, ההתמקדות המרכזית שלנו איך איך לייצר רווחיות לעסק שלכם דרך אינסטגרם. אינסטגרם לא מאפשרת לפרסם קישורים ישירות בפוסטים שלכם, מה שאומר שההתמקדות צריכה להיות בתוכן שאנחנו מעבירים בפלטפורמה עצמה. שירות ניהול דף אינסטגרם אצלנו מיועד כדי למקסם את התפוצה, קליקים והכנסות שמגיעות ישירות מהפלטפורמה.

דף חברה בלינקדאין - הקמה וניהול

הקמה וניהול של דף חברה בלינקדאין

לינקדאין היא רשת חברתית מקצועית ליצירת קשרים עסקיים בעלי ערך ויצירת הזדמנויות חדשות. בלינקדאין יש אפשרות לפתוח לעסק שלכם דף חברה (Company Page) שלו יש מאפיינים זהים לדף עסקי בפייסבוק.

ניהול דף חברה עסקי בלינקדאין עם פיאלקוב דיגיטל נועד כדי לבנות עסקים בצורה נכונה בזריה של לינקדאין עם כתיבה מקצועית בדף החברה, קמפיינים, טסטים וניהול מלא של הדף.

ערוץ יוטיוב - הקמה וניהול

הקמה וניהול של ערוץ יוטיוב

ערוצי יוטיוב הם המנגנון באמצעותו תוכלו לנהל ביעילות את התוכן שאתם יוצרים ומעלים ליוטיוב כולל בנייה של קהל לקוחות שנרשמים כמנויים (Subscribers). ערוץ יוטיוב מנוהל היטב יעזור להגדיל את טווח ההגעה שלכם על ידי הצגת השירותים או המוצרים שלכם בפני קהל לקוחות חדש ויעודד גולשים להיכנס לאתר האינטרנט שלכם.

אסטרטגיית תוכן, SEO לסרטונים, בניית אסטרטגיית והקמה של סרטונים – כל אלו ועוד הם חלק מניהול ערוץ יוטיוב בשירות מלא עבור מותגים ועסקים. לצוות שלנו יש את היכולות לבנות את ערוץ היוטיוב שלכם באופן ייחודי תוך כדי עמידה ביעדים שלכם בפלטפורמה.

חשבון טיקטוק - הקמה וניהול

הקמה וניהול של חשבון טיקטוק

טיקטוק היא רשת חברתית פופולרית מאוד עשתה פריצה עצומה מבחינת משתמשים, משתמשים חוזרים וזמן השימוש בפלטפורמה. משתמשי טיקטוק נחשפים באופן תמידי למוצרים או שירותים של מפרסמים והערך המסחרי של הפלטפורמה הוא עצום. ניתן להגיע אל לב הלקוחות על ידי האשטאגים ויראליים או שימוש במשפיענים שמדברים אל קהל מסוים.

לאחר שנים של סיוע בצמיחה של מאות חשבונות סושיאל מדיה של לקוחות מרוצים, בנינו אסטרטגיות אמיתיות וקונקרטיות שעוזרות באופן עקבי למותגים ועסקים לצמוח ברשתות החברתיות בכלל ובטיקטוק בפרט. הצוות שלנו מפתח ובונה אסטרטגיות צמיחה בעזרת כישרון, ניסיון ויכולות ניהול של חשבונות טיקטוק מרובים.

דף טוויטר - הקמה וניהול

הקמה וניהול של חשבון טוויטר

מכיוון שטוויטר זו רשת חברתית מלאה ערך, היא הפכה ליעד מרכזי לפרסום עסקים ומותגים. באמצעות טוויטר ניתן לפרסם קמפיינים ממומנים שבהם החברה שלכם יכולה להציג את המוצרים והשירותים שהיא מספקת. בנוסף, מותגים בפלטפורמה, עםפ ניהול הנכון, יכולים לבנות קהל עוקבים נאמן גם בתפוצה אורגנית.

המומחים שלנו בונים עבור המותג או העסק שלכם אסטרטגיית צמיחה בפלטפורמה הכוללת ניהול הדף העסקי ובנייה קמפיינים ממוקדי מטרה כדי לקבל את ה-ROI הטוב ביותר ולהגדיל משמעותית את הטראפיק ואת גודל הקהל.

בואו לקדם את העסק שלכם עם המומחים!

השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו יצור קשר כדי לקחת את העסק שלכם קדימה

ניהול דף פייסבוק ורשתות חברתיות נוספות - איך זה עובד?

מחקר מותג ומתחרים

שירותי ניהול רשתות חברתיות (פעילות סושיאל) של פיאלקוב דיגיטל מתחילים עם מבט מעמיק לתוך נבחי המותג שלכם והאסטרטגיה שפעלתם על פיה עד כה, הפלטפורמות בהן יש לכם נוכחות, וכל מתחרה או טרנד בתחום הרלוונטי לכם שחשוב להכיר.

arrow down

בניית תוכנית ומסרים

לאחר מכן אנו נפעל עם הצוות שלכם כדי לפתח סגמנטים המותאמים לקהלים אידיאליים, ופרסונות של לקוחות פוטנציאליים,  אשר ישמשו אותנו לבניית מסר ותוכן המדבר ישירות אליהם. צוות הסושיאל שלנו יעזור לכם להגדיר במדויק מטרות ו- KPIs (תגובות, שיתופים) עבור פעילות התוכן שלכם, כמו כן אנו נמליץ לכם על מגוון של אפשרויות אופטימיזציה לפרופילים של גורמי מפתח בחברה, וכמו כן כל ערוץ אחר המשמש אותנו לקידום המותג

arrow down

יצירת תוכן

צוות הסושיאל שלנו יתרכז כמו כן ביצירה, פרסום ושיפור של התוכן הקיים כדי למקסם חשיפה וכמות ההמרות עבור המותג שלכם כבר בתחילת הפעילות המשותפת.

arrow down

דוחות

אתם תקבלו דיווח חודשי המסכם את תוצאות אופי הפעילות, אסטרטגיה, אנליטיקה, והשוואה חודשית כדי לראות שיפור בביצועים ומה עובד הכי טוב עבור המותג שלכם.

למה לבחור בנו לניהול דפי הסושיאל שלכם?

מוכן לטראפיק

סוכנות דיגיטל שבאה לעבוד

במהלך העבודה איתנו, מלבד יחסים טובים ורצון אמיתי להיות חלק מההצלחה שלכם, תקבלו:

– ביצוע והתאמה של חזון המותג אל מול מטרות העסק שלכם
– דיווחים בזמן אמת כך שתוכלו לראות את הדאטה בדיוק כמונו
– תקשורת יום-יומית במייל או בוואטסאפ כי אנחנו מאמינים במענה מהיר ואפקטיבי
– ישיבות אסטרטגיה על בסיס חודשי כדי להמשיך לוודא שאנחנו על אותו דף
– ניהול ואופטימיזציה לדפי התוכן שלכם על בסיס יום-יומי
– ייצור In-house של גרפיקה, סרטונים וכל חומר קריאטיבי אחר ברוח המותג

שקיפות

סוכנות דיגיטל שדוגלת בשקיפות

תהיה לכם כל הגישה לחשבונות הפרסום אצלנו וכל נכס שיצרנו עבורכם (מומלץ שלא לבטוח באף אחד שמונע זאת מכם). ככל שתדעו יותר לגבי אופן הפעילות שלנו, כך תהיו יותר חשופים לכמה המותג שלכם והמוניטין שצברתם חשובים לנו. אנו תמיד זמינים לשאלות בכל נושא. בנוסף, תהיו שותפים בדוחות דינאמיים אשר יציגו את תמונת המצב של חשבונות המדיה שלכם וביצועי הסושיאל בכל רגע נתון והכל בלחיצת כפתור. 

פרסום באפליקציות גוגל

סוכנות דיגיטל שדוגלת בניהול 360 של דפי המדיה שלכם  

מי שיעשה לכם את האסטרטגיה וינהל לכם את חשבונות הסושיאל הוא אותו אדם, כדי שכלום לא יאבד בדרך. אנחנו דוגלים בהוצאה מהירה לפועל של תהליכים ומהלכים שיווקיים, מנהלי סושיאל מעורבים שיודעים לפתור כל קושי או מכשול שיווקי שהעסק שלכם מתמודד איתו.

כוכבי דירוג

סוכנות דיגיטל בעלת רקורד וניסיון של למעלה מ-10 שנים

כדי לעשות תוכן טוב דרוש ניסיון ורקורד שממשיך להוכיח את עצמו. פיאלקוב דיגיטל מביאה איתה ניסיון מוכח (מעל 10 שנים!) כדי שהתוכן והקמפיינים שלכם יהיו הכי מוצלחים שהם יכולים להיות. יחד נוכל לעבוד על מטרות העסק שלכם, ולשבור שיאים חדשים. אנחנו נעשה עבורכם את העבודה הקשה ונדאג למצב את המותג שלכם במקום הראוי לו.


אור פיאלקוב, בן 39, מנכ"ל ומייסד פיאלקוב דיגיטל. מומחה בשיווק דיגיטלי, בעלים של אתר הקורסים Fd-Academy, שבו ניתן למצוא סדנאות במגוון פלטפורמות לשיווק דיגיטלי. הבעלים של EasyCloud, אתר המנגיש אחסון אתרים בענן לקהל ישראלי ומסייע לבעלי אתרים לאחסן את האתר שלהם על גבי אחסון מתקדם בענן. העובדים המסורים בפיאלקוב דיגיטל נבחרו בפינצטה ומובילים את עולם השיווק בניהול מתקדם לקמפיינים ושיפור יחסי המרה.

בואו לקדם את העסק שלכם עם המומחים!

השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו יצור קשר כדי לקחת את העסק שלכם קדימה

הביצועים שלנו ברשתות החברתיות

ניהול סושיאל זה רק עם המומחים מפיאלקוב דיגיטל

0
עובדים מסורים
0 +
דפים, ערוצים וחשבונות סושיאל בניהולנו
0
ערוצי סושיאל
0 +
ממוצע Engagement חודשי בחשבונות של לקוחות

לקוחות ממליצים

שאלות ותשובות - ניהול דף פייסבוק

פיאלקוב דיגיטל היא חברה לשיווק ופרסום במדיה הדיגיטלית שקיימת מעל לעשור. אנחנו מתמחים בשיפור ומיקסום תוצאות קמפיינים תוך שימוש בכלים מתקדמים בכל הפלטפורמות המובילות תוך כדי מתן יחס אישי ללקוח ותיאום ציפיות מדיד מול הלקוחות שלנו לפני תחילת העבודה המשותפת. אנו עובדים בשקיפות מלאה מול הלקוחות בחשבונות פרסום משותפים הניתנים לצפייה על ידי הלקוחות בכל רגע נתון. ניתן לראות סיפורי הצלחה של פיאלקוב דיגיטל עם חברות מובילות בשוק הישראלי כאן.

לדפים עסקיים בפייסבוק יש מספר יתרונות על פרופיל פייסבוק אישי – עמוד פייסבוק מתווסף למנועי חיפוש, אין הגבלה לכמו לייקים או עוקבים, ניתן לפרסם במערכת הפרסום Facebook Ads עם דף עסקי והיתרון הכי חשוב – דף עסקי עוזר לכם למתג את העסק שלכם.

כדי ליצור דף פייסבוק לוחחצים על פרופיל הפייסבוק ואז לוחצים על דפים ולבסוף על Create New Page. לאחר יצירת הדף תצטרכו למלא פרטים חשובים כמו: שם העסק, קטגוריה, מספר נייד של העסק, כתובת עסק ,מדיה מתאימה ועוד.

אנחנו יכולים לנהל עבורכם דפים עסקיים בפלטפורמות: פייסבוק, אינסטגרם, לינדקאין, טוויטר, ערוץ יוטיוב וטיקטוק.

כמובן שבניתן. פרסום תוכן איכותי שקשור לעסק שלכם או לנישה שבה אתם עובדים יעזור לכם לצבור קהל עוקבים איכותי ורלוונטי. תהליך זה הוא תהליך איטי שנבנה לאורך שנים. פיאלקוב דיגיטל יכולה לנהל את דף הפייסבוק והדפים בערוצים בדיגיטליים שלך תוך כדי שמירה על זהות המותג, הגדלת התפוצה של העסק, שילוב אמצעי מדיה מתקדמים ומגמת צמיחה וגידול משמעותיים.

לפני שנתחיל בבניית האסטרטגיה של העסק שלכם לסושיאל מדיה, אנחנו נערוך שיחות היכרות וניפגש כדי שאנחנו נכיר אתכם ואת העסק שלכם ואתם תכירו אותנו ואת הדרך שלנו. על ידי יצירת הקשר הראשוני ושמירה שוטפת על קשר צמוד במהלך העבודה, נוכל לייצג בצורה טובה את המותג שלכם ברשתות החברתיות השונות.

כדי ליצור אסטרטגיה מדויקת לרשתות החברתיות של מותג ועסקים, אנחנו תחילה מבינים מה אתם רוצים להשיג דרך הפעילות ברשתות החברתיות, בין אם מדובר בגידול מכירות, לידים או טראפיק לאתר, אנחנו נשתמש במידע הזה ונתאים אותו לתוכן שניצור עבורכם לרשתות.

כמובן, כחלק מהשירות שאנו מספקים אנחנו ניצור עבורכם בתחילת העבודה עמודי סושיאל ונגדיר אותם בצורה הנכונה.

מסוקרנים? השאירו פרטים ובואו נדבר. הקפה עלינו 🙂 

spin-to-win
galgla