logo

077-9978050

סקירה – Bestlinks – מערכת אוטומטית להוצאת קישורים לקידום אתרים

קישורים באתרים שאינם שלכם שמפנים לאתר שלכם נקראים גם קישורים חיצוניים (Backlinks). הקישורים הללו שמפנים לאתר שלכם מעבירים גם תנועה לאתר במידה והדף פופולרי אבל יותר חשוב – מעבירים כוח קידומי שבעצם מקדם אתכם במילה שבה הוציאו את הלינק ולדף באתר שלכם שמקבל את הלינק. האיכות והכמות של הקישורים הנכנסים שלכם יכולים לעזור לכם לקבל דירוג גבוה יותר במנועי החיפוש. קישורים חיצוניים לאתר נחשבים לאינדיקטור למצב הפופולריות של האתר שלכם. קבלת קישורים, ניהול וניתוח הביצועים של קישורים חיצוניים הם היבט חשוב בקידום אתרים אורגני ומצרך חובה בכל אסטרטגיית SEO. כדי להגדיל את התנועה האורגנית ולקבל דירוגים גבוהים במנועי החיפוש, עליכם להשקיע ב-SEO בתוך האתר וגם מחוצה לו. במאמר הזה נעבור על המערכת להוצאת קישורים חיצוניים של Bestlinks ואיך משתמשים בה.

מה ההבדל בין קישור לקישור חיצוני?

דפים באינטרנט מחוברים באמצעות קישורים. קישור פנימי הוא קישור שמפנה מדף באתר לדף אחר באותו אתר והם קיימים בעיקר כדי לעזור לגולשים לנווט בתוך האתר וכדי לעזור לרובוטים שסורקים את האתר להבין אילו דפים מרכזיים בו. קישורים חיצוניים לעומת זאת, הם קישורים המתחברים לדפים אינטרטיים בעלי דומיין אחר שלא נמצאים באותו אתר ויש להם מספר מטרות מרכזיות:

  • לספק הקשר רחב יותר לקורא
  • לתמוך בטענה שהועלתה בתוכן
  • להמליץ על משהו
  • ציטוט או סיפוק של מקור
  • להוסיף אמינות


בכל מקרה, הקישור נמצא בדף כדי לספק ערך נוסף כלשהו לקורא, כך שהקישור החיצוני הוא יקר ערך. מנועי החיפוש מזהים שהאתר והדף הספציפי באתר שמפנים אליכם הם בעלי ערך ומתגמלים את כתובת היעד (הדף באתר שלכם שאליו מפנה הקישור). הזחלנים מעריכים שהדף שלכם רלוונטי ולכן האתר השני מפנה אליו. זו הסיבה שקישורים חיצוניים שמפנים לאתר שלכם מראים למנועי החיפוש שבדף שלכם יש ערך וזה מה שהופך אותם לפרמטר מרכזי מאוד בקידום אתרים אורגני.

מערכת להוצאת קישורים חיצוניים של Bestlinks

Bestlinks היא חברה ישראלית המספקת שירות של בניית קישורים וכתיבת תכנים לעסקים וחברות על מנת לשפר את הקידום האורגני ואת אסטרטגיית ה-SEO. אצל בסטלינקס תוכלו לרכוש קישורים מאתרים חיצוניים פופולריים בכל הנישות הקיימות בישראל וגם קישורים במקומונים ואתרי חדשות גדולים שיעזרו ליחסי הציבור של החברה או העסק שלכם. עד לא מזמן, Bestlinks אפשרה ללקוחותיה לרכוש קישורים דרך המייל או דרך פנייה באתר לאחר שהלקוח צפה בעלויות הקישורים במחירון שהוטמע באתר. בחודשים האחרונים, סיימה חברת בסטלינקס לפתח מערכת אוטומטית לרכישת קישורים, בה תוכלו לבצע רכישה ומיד לאחר מכן גם לסדר את הקישורים ומילות המפתח בצורה שבה אתם רוצים לקבל את הקישור.

כמה עולים הקישורים של Bestlinks?

לבסטלינקס יש מספר תמחורים שונים לגבי קישורים ולגבי תכנים. בחבילות הקישורים תוכלו למצוא את חבילת Bestlinks המכילה קישורים ברמה בינונית ותעלה לכם 1460 ש"ח עבור 10 קישורים כולל תוכן AI שיעלה לאתר וממנו יופנה הקישור לדף שלכם ואילו חבילת Bestlinks Premium עם קישורים ברמה גבוהה יותר תעלה לכם 2112 עבור 10 קישורים כולל תוכן AI. לצד החבילות הללו תוכלו גם לרכוש חבילה של קרדיטים בהנחה משמעותית בגלל רכישה כמותית, שישמשו אתכם לרכישת קישורים ותכנים מהמערכת (2700 ש"ח יספקו לכם 3000 קרדיטים).

מחירון בסטלינקס

איך להוציא קישורים חיצוניים במערכת של בסטלינקס

כדי להתחיל להוציא קישורים באמצעות המערכת של בסטלינקס, עליכם לרכוש חבילה מסוימת של קישורים או קרדיטים ולחכות לאחר הרכישה הקרדיטים שרכשתם זמינים במערכת (קורה מספר דקות לאחר הרכישה). על הקישורים תוכלו לשלם באמצעות ביט, אשראי, פייפאל, העברה בנקאית או באמצעות הקרדיטים שרכשתם.

קישורים לפני הוצאה

לאחר מכן, עברו אל רשימת הקישורים התואמת לחבילה שלכם (אצלי זו חבילת Bestlinks) ובחרו משם את הקישורים הרלוונטים שמהם אתם רוצים לקבל קישור לאתר שלכם. לאחר שמצאתם קישור כזה ברשימה לחצו על "הוספה לחבילת האתרים שלי" ואז שייכו את הקישור לחבילה שלכם במערכת.

הוספה לחבילת האתרים שלי

לאחר מכן עברו אל האיזור האישי שלכם, שם תמצאו את הקישורים ששייכתם לחבילת הקשורים בחשבון ומשם גם תסויפו תוכן לאתרים שבחרתם כולל הקישור לאתר שלכם. בחרו את האתר שממנו אתם רוצים להוציא קישור ולחצו על הכפתור הכחול – הוספת מאמר לאתר. לאחר מכן אתם תגיעו לממשק יצירת התוכן בבסטלינקס, שם תוכלו ליצור תוכן באמצעות AI על ידי לחיצה על הכפתור למטה "תוכן AI".

תוכן AI

במסך הזה אתם צריכים להזין את כל הפרטים של התוכן שאתם רוצים ליצור – כותרת (להרחיב ולמקד כמה שיותר), מילות מפתח (חשוב שיהיו מאותה הנישה ולא להגזים עם הכמות), סוג הכתיבה (אני תמיד משאיר על מקצועי) וכמות המילים. לבסוף, לחצו על צור מאמר וחכו מספר דקות עד שהוא יהיה מוכן. לאחר שהתוכן שיצרתם יהיה מוכן אתם תקבלו התראה בפעמון ההתראות ליד שם הפרופיל שלכם שתקרא לכם לסיים את העריכה של התוכן ולפרסם את המאמר:

עריכת התוכן בבסטלינקס

בחלק הזה אתם יכולים לערוך תוכן שלא נראה לכם (במידה ואתם יוצרים תוכן עם AI יש כמה מילים שיכולות להיראות לכם לא קשורות), אתם יכולים להוסיף תמונות וכמובן להוסיף קישורים חיצוניים לתוכן שיפנו לאתר שלכם. בגלל שאצלנו בחברה אנחנו מקדמים 2 אתרים מרכזיים אני אבחר להוציא 2 קישורים חיצוניים מהתוכן שאני מפרסם, מה שייתן כוח קידומי ל-2 אתרים שונים אך בעוצמה נמוכה בחצי מאשר אם הייתי מוציא קישור אחד לאתר אחד. לבסוף לוחצים על "שליחת בקשה לפרסום המאמר" שם תוכלו לקבוע את התאריך שבו אתם רוצים שהתוכן יפורסם (המינימום הוא יום אחד מרגע שבו סיימתם לערוך). לאחר שתשלימו את הפעולה התוכן שנשלח לפרסום יופיע בפרופיל כ-"ממתינים לפרסום".

מאמר ממתין לפרסום

לאחר מכן, אתם תקבלו התראה נוספת בפעמון ההתראות על כך שהתוכן עלה עם הקישורים באתר הרלוונטי וההודעה תכלול גם כפתור מעבר לפוסט כדי שתוכלו לצפות בתוכן שעלה לאתר ובקישור שמפנה לאתר שלכם (התראות נוספות יישלחו גם לאימייל שאיתו נרשמתם למערכת).

לסיכום - למה כדאי לעבוד עם בסטלינקס?

קישורים חיצוניים הם פקטור מרכזי באסטרטגיית קידום אורגני של עסקים גדולים וקטנים כאחד. דרך מעולה לגוון את פרופיל הקישורים שלכם היא לרכוש קישורים מעסקים וחברות המסקפות את השירות הזה. בעבר Bestlinks מכרה קישורים בשירות שעבר דרך שיחות וואצאפ ומיילים. כעת, בסטלינקס פיתחה מערכת ידידותית ואינטואיטיבית המסייעת לכם לרכוש קישורים בצורה אוטומטית וגם ליצור את התכנים עבורם ולפרסם אותם בלחיצת כפתור. המערכת של בסטלינקס מנם עדיין לא מושלמת אבל היא משלבת בתוכה את האפשרות ליצור קישורים חיצוניים בעצמכם לאחר רכישה תחבילה כזו או אחרת ונותנת לכם את העצמאות מתי להוציא קישור חיצוני מבלי להיות תלוי בספקים חיצוניים.

על הכותב

דביר נעמן, בן 27, בוגר קורס שיווק דיגיטלי במכללת HackerU. בעל ניסיון בבניית אתרי וורדפרס, קידום ממומן בפלטפורמות גוגל, פייסבוק, יוטיוב וטיקטוק. מתמחה במשרד פיאלקוב דיגיטל בקידום אורגני (SEO). בעל ניסיון עשיר באיקומרס ובדרופשיפינג והבעלים של Merchant Center – אתר המרכז מידע על מערכות איקומרס ומערכות שיווק מתקדמות כדי להגדיל המרות בעסק בדגש על מכירות בחנות איקומרס.

דביר נעמן

פוסטים נוספים:

פיאלקוב דיגיטל נותנת לכם עשרות אחוזי הנחה על כלים ומערכות חובה לשיווק דיגיטלי איכותי

נרשמים לניוזלטר של פיאלקוב דיגיטל ומקבלים ישירות למייל הנחות ומבצעים עבור כלים לשיווק דיגיטלי ואיקומרס, סדנאות מתקדמות בתחום הפרסום, קישורים לקידום אורגני ועוד!

להרשמה לניוזלטר:

spin-to-win
galgla