10 אתרים מהעולם שכל מפרסם בפייסבוק חייב להכיר

הרבה אנשים שואלים אותי על אתריםשמהם אני מתעדכן על כל מה שחדש בפרסום בפייסבוק. הנה  10 אתרים מהעולם שאני ממליץ שכל מנהל מדיה חברתית יעבור עליהם לפחות פעם בשבוע. האתרים האלו מכילים הרבה מדריכים, עדכונים, הסברים וחדשות על פרסום בפייסבוק. יש הרבה אתרים שאפשר לקרוא, אך ריכזתי פה רשימה של כמה אתרים שאני מאוד אוהב וקורא לפחות פעם בשבוע.

 10 אתרים מהעולם שכל מפרסם בפייסבוק חייב להכיר:

#1. Jon Loomer

jonloomer-logo

ג'ון לומר הוא הגורו שלי בכל מה שנוגע לפרסום בפייסבוק, הבלוג שלו מכיל עשרות מאמרים על כל היבט של פרסום בפייסבוק. חוץ מפוסטים ומדריכים על פרסום בפייסבוק, הוא עושה וובינרים ופודקאסטים שנותנים הרבה ערך מוסף – מומלץ בחום. הוא משתדל לעדכן את האתר כמה פעמים בשבוע והראשון שמוציא מדריכים על כל כלי פרסומי חדש בפייסבוק:

Homepage

2. Social Times

Social Times הוא איחוד של Allfacebook – אתר החדשות המוביל בכל מה שנוגע לחדשות ועדכונים בפייסבוק, ו-Inside Facebook – מגזין הפרסום בפייסבוק. האתר הוא חלק מהמגזין Adweek – האתר מעלה כמה פוסטים ביום ובדרך כלל הראשון בלדווח על עדכונים וחידושים. האתר המאוחד כולל הרבה מידע על רשתות חברתיות ומומלץ לעקוב אחריו על בסיס יומי. אני מעלה שם מדי פעם עדכונים שאני מוצא במערכת הפרסום של פייסבוק:

http://www.adweek.com/socialtimes

3. Social Media Examiner

Social Media Examiner הוא אתר שמרכז חדשות, עדכונים ומדריכים על פייסבוק ורשתות חברתיות נוספות. היתרון שלו זה המדריכים המעולים והמפורטים וכן שהוא מארח הרבה כותבים איכותיים שכותבים בו. האתר זוכה לתפוצה גדולה מאוד, וכל כתבה מגיעה לקהל רחב מאוד. האתר עורך כנס שנתי על מדיה חברתית בשם SMM World שנחשב לכנס הטוב ביותר בתחום:

http://www.socialmediaexaminer.com

4. FB PPC

FB PPC הוא אתר שמפרסם הרבה מדריכים ומידע על פרסום בפייסבוק. באתר כותבים בכירים בהרבה חברות פרסום בינלאומיות ויש בו הרבה מידע חדש על פרסום בפייסבוק. בעיקר מדריכים וטורי דעה על שינוים שפייסבוק עורכת במערכת הפרסום. האתר שייך לחברת הפרסום 3Q Digital:

http://fbppc.com/

5. Marketing Land

Marketing Land הוא אתר חדשות שמביא חדשות על מדיה חברתית, ופרסום באינטרנט. האתר מביא כתבות מענינות. אומנם האתר לא מתעסק רק במדיה חברתית, אך יש לו הרבה מידע על פייסבוק ושינוים שהם עורכים בפלטפורמה:

http://marketingland.com/library/channel/social-media-marketing

6. PPC Hero

ppc_hero-logo

PPC Hero הוא אתר שמביא הרבה מדריכים לפרסום באינטרנט. החלק שמתרכז בפרסום בפייסבוק מביא הרבה מדריכים מתקדמים ויעזור לכם להפוך למומחים לפרסום בפייסבוק, המדריכים שלו מפורטים מאוד והאתר מביא הרבה מאוד תנועה מהעוסקים בתחום.

http://www.ppchero.com/category/facebook

7. Socially Stacked

Socially Stacked הוא הבלוג של חברת ShortStack, חברת אפליקציות מהמובילות בעולם. בבלוג הם נותנים המון רעיונות לקידום הפייסבוק שלכם, לקידום תחרויות ובניית תחרויות מעולות. וכן איך לעשות קמפיינים מוצלחים מבחינה עיצובית:

http://www.sociallystacked.com

8. Tech Crunch

tc-techcrunch

טק קראנץ' הוא האתר המוביל לחדשנות טכנולוגית בעולם, והחלק שמתעסק במדיה חברתית מביא הרבה פרשנויות ועדכונים על כל מה שחם בפייסבוק, מומלץ להכנס מדי פעם:

http://techcrunch.com/social

9. post planner

post-planner-logo

Post Planner היא חברה שנותנת ממשק נוח לפרסם פוסטים בפייסבוק, והבלוג שלה מכיל מידע רב על שינוים ועדכונים בפייסבוק ואיך להשתמש בהם בשביל לקדם את העמוד שלכם. הם מעלים הרבה מאוד תוכן באופן יומיומי שלפעמים קשה לעקוב אחריהם:

http://www.postplanner.com/blog

10. Agora Pulse

Agorapulse-Logo

Agora Pulse היא מערכת שלניהול עמודי פייסבוק שנותנת כלים מתקדמים. הבלוג שלהם מכיל המון מאמרים איכותים וחלק מהמדריכים בהחלט יכולים להפוך אותכם למומחים למדיה חברתית.

http://www.agorapulse.com/blog

סיכום

יש הרבה אתרים שמפרסמים מדריכים וכתבות על פרסום במדיה חברתית ופייסבוק, אך השתדלתי לרכז לכם את האתרים שאני מאמין שהם הכי טובים לקדם את הפייסבוק שלכם ולהיות מומחים בפרסום בפייסבוק. אם יש לכם אתרים נוספים שאתם אוהבים – אשמח אם תרשמו אותם בתגובות

# רוצים לקרוא את הפוסטים לפני כולם?

המאמר הזה נשלח יום לפני הפרסום לכל מי שנרשם לרשימת תפוצה. גם אתם רוצים לקרוא את המאמרים לפני כולם? לחצו כאן להרשם לרשימת התפוצה.

במידה ואהבתם את המאמר, אשמח אם תשתפו את המאמר לחברים שלכם

פוסטים נוספים:

spin-to-win
galgla