ניהול קמפיינים בגוגל

ניהול קמפיינים בגוגל:

אנו מציעים שירותי ניהול קמפיינים בגוגל שמועבר ללקוח בשקיפות מלאה ונועד לייצר תוצאות.

אז מה זה בעצם פרסום בגוגל?
פרסום בגוגל מתחלק לכמה חלקים:

  • פרסום ברשת החיפוש – המודעה שלך מופיעה בדף תוצאות החיפוש בכל פעם שמשתמש מחפש מילות מפתח שנקבעו מראש במערכת
  • פרסום ברשת המדיה – המודעות שלך (טקסט או תמונה) מופיעות לפי תחומי עניין / אתרים מסוימים באתרים ברחבי האינטרנט
  • פרסום ביוטיוב – המודעות וידאו שלך מופיעות לפי תחומי עניין / סרטונים מסוימים

מילות מפתח
הפרסום ברשת החיפוש מבוסס על מילות מפתח שאנו בוחרים שמצביעים על כוונת קנייה אצל הלקוח. מילות מפתח בעלות שיעור המרה גבוה ועלות נמוכה להמרה, יכולות לייצר החזר גבוה על ההשקעה שלכם. אופטימיזציה וכוונון נכון של מסע הפרסום שלכם ישפר אפילו יותר את ההחזר על ההשקעה שלכם.
בעת בחירת מילות המפתח לקמפיין, אנו לוקחים בחשבון את המטרות של הלקוח שלנו ואת התקציב, ומבצעים ניתוח מעמיק של המתחרים שלכם – על מנת לבחור את מילות המפתח המדויקות שיביאו לתוצאות הטובות ביותר, ועל מנת שנעמוד ביעדים אותם הצבנו.
כל מסע פרסום מכיל מספר גדול של מילות מפתח – גנריות ורלוונטיות לקמפיין. אנו מבצעים התאמה אופטימלית עבור שילובים של מילות מפתח, על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

מודעות
גולשים שמחפשים מילות מפתח רואים מודעות רלוונטיות לחיפוש. המודעות יותאמו לקהל היעד על מנת להניע תנועה איכותית לאתר האינטרנט ולדפי הנחיתה של הלקוחות שלנו.
אנו מבצעים בדיקות של הפרסומות השונות על מנת לייעל ולשפר אותן, ומבצעים שינויים על בסיס קבוע במילות המפתח על מנת להביא לתוצאות הטובות ביותר.

מיקוד
גוגל מציעה לנו אפשרויות מיקוד מתקדמות על על מנת להבטיח שהפרסומות שלכם יופיעו במקום ובזמן הנכון. בין השאר אנו ממקדים את המודעות  על פי מיקום, שפה, המכשיר בו גולשים הלקוחות שלכם ומיקוד שעות מסויימות במהלך היום.

היתרונות של הפרסום בגוגל
בחיפוש, לגולשים יש כוונת קנייה גדולה ולכן הם רלוונטים מאוד לשירות / מוצר שאתם מוכרים. ניתן לבצע אופטימזציה רבה לקמפיינים ולהביא תוצאות מיידיות. כל הקמפיינים שאנו מנהלים מלווים במערכת מעקב ודיווח, זה אומר שאנחנו יודעים בדיוק כמה הופעות, קליקים, המרות, כמו גם כמה הכנסות נוצרו. אנו מציגים דוחות אלה ללקוחות שלנו על בסיס חודשי.

שותף מוסמך מטעם גוגל

חברת Fialkov Digital הינה שותפה מוסמכת מטעם גוגל אדוורדס וחברה בתכנית השותפים של גוגל, Google Partners.

תג Google Partners ניתן לחברות ולאנשי שיווק מומחים בתחומם שעברו מבחני הסמכה ונדרשו להוכיח בקיאות בכלי הפרסום של גוגל. הסמכת גוגל מחייבת עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום השיווק במנועי חיפוש. מוסמכי גוגל עוברים הדרכות תקופתיות מטעם גוגל ומקבלים גישה ישירה לכלים ולעדכונים, וכך מבטיחים לספק ללקוחות שירותי ייעוץ וניהול קמפיינים בצורה המקצועית והעדכנית ביותר.

תעודת הסמכה אישית מטעם גוגל

עובדי חברת Fialkov Digital הם בעלי תעודת הסמכה מטעם אדוורדס

הסמכת אדוורדס ניתנת למי שעבר בהצלחה את המבחנים של גוגל לפרסום ברשת הפרסום של גוגל.